Akkuzu’dan şehit ailelerine ziyaret

Bu haber 31 Mayıs 2014 - 0:21 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

aliakkauzuMuğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu Seydikemer İlçesi’nde yaşayan şehit ailelerini ziyaret etti.

Haber Merkezi

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu Seydikemer İlçesi’ne bağlı Alaçat köyünde bulunan Şimşek Ailesi ile Kayadibi köyündeki Zorlu ailelerini ziyaret etti.

Şehit aileleriyle yakından ilgilenen Akkuzu, Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün her zaman Şehit Yakınları ve Gazilerimizin yanında olduğunu belirterek yeni yayınlanan Şehit yakınları ve Gazi yakınlarının işe yerleştirilmesi ile ilgili yönetmelik hakkında şehit yakınlarına bilgi verdi.

Fethiye ve Seydikemer İlçelerindeki Şehit Ailelerine yönelik Şehit ve Gazi Yakınlarının İstihdamı konusunda Yaka Köyünde Tlos Yaka Park Restoranda bilgilendirme toplantısı ve kahvaltı programı yapılacağını belirten Akkuzu, “Bugün herkes bu devletin çatısı altında, ay yıldızlı bayrağımızın altında Türkiye Cumhuriyeti’nde huzur içerisinde yaşıyorsa bunu şehit ve gazilerimize borçlu. Biz bu vesileyle Şehitlerimizin bize emanet olan şehit annelerini, babalarını, abilerini, kardeşlerini ziyaret ediyoruz. Şehitler ölmez. Şehitler her zaman için, ebediyen ölümsüzdür. Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak her zaman şehit yakınlarımızın yanındayız” dedi.

1997 yılında Kuzey Irak’da Şehit olan Feruz Zorlu’nun babası Mustafa Zorlu, “Biz Şehit annesi ve babası olarak oğlumuzun şehit olmasının onurunu ve gururunu taşıyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl evimize kadar gelerek bizi ziyaret etmesi, halimizi hatırımızı ve ihtiyacımızı sorması bizleri mutlu etti” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.