Akkuzu’dan Dalamandaki şehit ailelerine ziyaret

Bu haber 01 Mayıs 2014 - 21:11 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

akkuzu65165165Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Dalaman’da şehit ailelerini ziyaret etti.

Haber Merkezi

Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu beraberinde Gaziler Birim Sorumlusu Nebi Aydoğdu, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ve eşi Müjgan Akkuş ile birlikte Dalaman’da şehit ailelerine destek, bilgilendirme ve moral ziyareti gerçekleştirdi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ziyarette devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini söyledi. Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu belirten Akkuzu, şehit yakınlarının devletin ve milletin emanetinde olduğunu hatırlatarak her zaman şehit ailelerinin yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi.

Ali Akkuzu ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden şehit babası Ali Şahin ise, “Ölüm hepimiz için var ama biz evladımızı şehit vermenin gururunu yaşıyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüzün, İl Müdürlüğü personelinin ve Şehit Yakınları Derneğimizin bizleri unutmaması. Muğla’dan kalkıp köyümüze kadar gelip ziyaret etmeleri, yanımızda yer almaları bu gururumuzu daha da artırıyor” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.