Akın Üstündağ Fethiye’nin köylerini tarıyor

Bu haber 11 Mayıs 2015 - 22:00 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

akinustundag515661556CHP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Akın Üstündağ Fethiye Merkez’de gördüğü ilginin daha fazlasını Fethiye’nin mahallerinde gördü.

Hüseyin Kocabıyık

Dağ bayır demeyen Üstündağ gitmiş olduğu yerlerde CHP’lilerin ilgi odağı olduğu gibi diğer partililer tarafından da ilgi görmesi memnunluk yarattı. CHP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Akın Üstündağ bir haftadan bu yana Fethiye’nin çok sayıda mahallerine gidip buradaki partililer tarafından sevgi gösterileri ile karşılandılar. Son olarak Karaçulha, Nif, Yayla Koru, İncirköy, Üzümlü mahallerinde yapmış olduğu toplantılarda güzel konuşmaları ile seçmenleri etkilediği görüldü.

Av. Akın Üstündağ yapmış olduğu konuşmalarda, “Benim 1. sıradan milletvekili olarak çıkmam önemli değil. Önemli olan CHP’nin Muğla’dan 4 milletvekili çıkarmasıdır’’ diye konuşmasından sonra ilginin en büyüğü gösterildi. CHP 1. sıra milletvekili adayı Av. Akın Üstündağ gazetemize vermiş olduğu basın açıklamasında, “Ülke gün geçtikçe karanlığa gidiyor. Tek alternatif AKP’nin iktidardan düşüp CHP’nin tek başına iktidara gelmesi gerekir. Muğla’mızdan da 4 milletvekili çıkarırsak CHP iktidar olur. Çok sayıda vatandaşın isteği olan AKP’den de tek tek hesap sorulacak” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.