Akın, hain saldırıyı kınadı

Bu haber 14 Aralık 2016 - 0:04 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

Harun Akın’dan Sendika açıklamasıBBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, Cumartesi gecesi İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısını yayınladığı mesajı ile kınadı.

Kadir Tamer

BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, Cumartesi gecesi İstanbul’da meydana gelen hain terör saldırısını yayınladığı mesajı ile kınadı.

Terörün ocaklara ateş düşürmeye devam ettiğini kaydeden Akın, “İstanbul’da meydana gelen hain ve menfur terör saldırısını esefle kınıyorum. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Türk Milletinin başı sağ olsun. Terör hadiselerinin bugününe ve dününe baktığımızda zaman zaman olmasa da hız kesmeden canımız yakmaya, ocaklara ateş düşürmeye devam etmektedir. Buradan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımıza, İç işleri Bakanımıza ve tüm yetkililere sesleniyorum. Artık terör kınamakla, mikrofonu alıp ahkam kesmeyle, tehditle olmuyor. Artık terör kelimesini bu ülkenin bu milletin lügatından çıkaracak adımlar atmanızı ve başta ekonomik kaynakları dahil kökünü kazımanızı bekliyoruz. Yemin şart olsun ki bu vatanın evlatları olarak terörü bitirme adına atacağınız her adımda hükümetimizin yanındayız ve seve seve feda olmaya hazırız. Eğer terörle mücadele bu şekilde devam eder ve şehit vermeye devam edersek sizlere verilen oylarda, makamınız, mevkiniz gereği faydalandığınız nimetlerde sizlere haram olsun. Artık millet olarak cenaze namazları değil, şükür namazları kılmak istiyoruz ve ödenecek bedel neyse de ödemeye hazırız. Bu vesile ile şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.