Akın: Belediyeler yeniden incelensin

Bu haber 13 Ekim 2016 - 0:12 'de eklendi ve 761 kez görüntülendi.

tmsf harun AkınBüyük Birlik Partisi Muğla İl Başkanı Harun Akın, belediyelerin yeniden incelenmesi için savcılığa başvurdu. İl Başkanı Akın yaptığı yazılı açıklamada Muğla ve ilçe belediyelerinde gerek rutin, gerekse yapılan şikâyetler sonrası incelemeler yapan müfettişlerin bir kısmının FETÖ’den tutuklandığını bir kısmının ise görevden uzaklaştırıldığını bu sebeple belediyelerin yeniden incelenmesi gerektiğini belirtti.

Haber Merkezi

Büyük Birlik Partisi Muğla İl Başkanı Harun Akın, belediyelerin yeniden incelenmesi için savcılığa başvurdu. İl Başkanı Akın yaptığı yazılı açıklamada Muğla ve ilçe belediyelerinde gerek rutin, gerekse yapılan şikâyetler sonrası incelemeler yapan müfettişlerin bir kısmının FETÖ’den tutuklandığını bir kısmının ise görevden uzaklaştırıldığını bu sebeple belediyelerin yeniden incelenmesi gerektiğini belirtti.

Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Harun Akın, “Tüm belediyeleri geçmiş dönemlerde müfettişler tarafından inceleme konusu olan hususların devletine, milletine sadık müfettişler tarafından yeniden açılarak incelenmesi kamu yararına hazineye aidiyeti yapılması,  gereken haksız kazanımların tespit edilerek gereğinin yapılmasını kendim ve millet adına istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Akın açıklamasına şöyle devam etti:

“Bu vesile ile buradan muhataplarına sesleniyorum, hiçbir şey Muğla’da eskisi ve sizlerin himayesinde olmayacak Muğla ne derse, ne isterse o olacak. Geçmişte Muğla’ya yapılan her türlü haksızlık, usulsüzlük ortaya çıkacak ve her zaman güvendiğimiz arkasında olduğumuz Devletimiz gereğini yapacaktır. Tüm halkımız müsterih ve rahat olsun ki sizler varsınız, biz varız ve Muğla huzura kavuşacak, çürük elmalar er ya da geç ayıklanacaktır. Bu hususu da siz saygıdeğer halkımla paylaşmayı bir borç bildiğim için açıklama gereği duyduğumu ifade ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.