Akça’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 25 Ocak 2019 - 1:18 'de eklendi ve 1.148 kez görüntülendi.

Ak Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Gültekin Akça Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Muhittin Direk

Ak Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Gültekin Akça Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Ak Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Gültekin Akça, Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal, önceki dönem ilçe başkanı Erdoğan Ünal ve partililer Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Ak Parti Menteşe Belediye Başkanı Adayı Gültekin Akça, “Pazar günkü resmi açıklamadan sonra seçim çalışmaları ile ilgili ilçe başkanımız ile bir çalışma yaptık. Pazartesi günü de çalışmalarımıza başladık. İlk düşüncemiz daha önce partime hizmet etmiş kişileri ziyaret etmek oldu. Bu kapsamda Hayati beyi de ziyaret ettik. Amacımız istişare etmek sonuçta bu seçimlerde iddialıyız. Başarılı olabilmek için teşkilatın dünü ve bu günü ile bir ve beraber olmayız. Bizler inandığımız zaman Menteşe halkı bize gerekli desteği verecektir. Biz o inançla yola çıktık, halkımızın teveccühünden herhangi bir tereddüdümüz şu ana kadar yok. Güzel projelerimiz var yakında halkımız ile bunları paylaşacağız. Şu ana kadar gördüğümüz ilgi ve alaka bizi çok memnun etti” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Gültekin bey benim çok yakından tanıdığım değer verdiğim, idealist bir kardeşimdir. Sicili tertemizdir, maddi şeylere heves etmez. Aday olmasına gerçekten çok sevindim. Hele bu ziyaretinizde de hem geçen dönem hem şuan ki ilçe başkanınız ile burada olmanız önemlidir. Demek ki birlik beraberlik olunca rahmette geliyor. Yapacağınız çalışmaların çok verimli geçeceğine inanıyorum. Halkımızın da desteği ile Gültekin bey çok önemli projelere imza atacaktır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.