Akça, esnafı dinledi

Bu haber 13 Şubat 2019 - 0:58 'de eklendi ve 1.057 kez görüntülendi.

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Saburhane bölgesinde esnafı ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Ziyaretleri sırasında konuşan Akça: “Biz göreve geldiğimizde esnafımızla ilgili bir karar almadan önce esnafımızla istişare edeceğiz”.

Muhittin Direk

AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, Saburhane bölgesinde esnafı ziyaret ederek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Saburhane bölgesi ile Kavakaltı arasındaki esnafları ziyaret eden ve birlikte çay içen AK Parti Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu ve onlarla sohbet ederek sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.

Menteşe Belediye Başkan Adayı Avukat Gültekin Akça, göreve geldiklerinde esnaf dostu belediyecilik yapacaklarına işaret ederek, şunları söyledi: “Esnaflarımızla ilgili kararları onlarla konuşmadan hayata geçirmeyeceğiz. Esnafla ilgili konularda ortak akıllla hareket edeceğiz. Esnaflarımızı zora sokan değil. Onlara destek olan bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz” dedi.

Akça, sözlerini şöyle tamamladı: “Özellikle, esnafımızın bize ilettiği şikayetlerin başında yolların durumu ve yollardaki trafik uygulamaları gelmektedir. Bu konularda esnafımızla istişareler yaparak ortak kararlar vereceğimizi ve bu kararlarımızın da esnafımızın menfaati yönünde olacağını ifade ettik. Bizim belediyeciliğimizde yollarımızın kazılan değil, kazandıran yollar olacağını söyledik.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
ali kökcü 13 Şubat 2019 / 09:14

YOLUNUZ AÇIK VE HAYIRLI OLSUN…