Ak Parti’nin hedefi büyükşehir « Hamle Gazetesi

Ak Parti’nin hedefi büyükşehir

Bu haber 31 Mayıs 2013 - 21:49 'de eklendi ve 1.125 kez görüntülendi.

akpbuyuksehir13135465416AK Parti Muğla Merkez İlçe Teşkilatı aylık İlçe danışma kurulu toplantısı Muğla Müze Müdürlüğü Mustafa Pabuçççuoğlu toplantı salonunda yapıldı.
Haber Merkezi
AK Parti Muğla Merkez İlçe Teşkilatı aylık İlçe danışma kurulu toplantısı Muğla Müze Müdürlüğü Mustafa Pabuçççuoğlu toplantı salonunda yapıldı. Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Çelebi’nin ilçe dışında olması nedeniyle katılamadığı toplantıya İl Başkanı Nihat Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Şadi Pirci ve üyeler katıldı.
Divan Başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Şadi Pirci’nin yaptığı toplantıda konuşan Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Şenol Tomson, 2014 yılında yapılacak olan Büyükşehir seçimleri öncesi daha fazla çalışılması gerektiğini söyledi. Tomson, “Seçim öncesi köylerde, mahallelerde ev ev dolaşarak çalışma yapıyoruz. Seçime süreci yaklaştıkça daha çok çalışmamız ve bu çalışmalarımızı hızlandırmamız gerekiyor. 40 yıllık CHP zihniyetinden Muğla’yı kurtarmak istiyorsak ve Muğla’yı AK Belediyecilik ile tanıştırmak istiyorsak tüm üyelerimizin bu çalışmalara katılmasını istiyorum” dedi.
İlçe Danışma Kurulunda konuşan İl Başkanı Nihat Öztürk ise köylerde ve mahallelerde başlatılan çalışların il genelinde yaygınlaştırılması gerektiğini belirtti. Toplantının geri kalan bölümü basına kapalı olarak yapıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.