Ak Partili vekiller teşekkür turunda « Hamle Gazetesi

Ak Partili vekiller teşekkür turunda

Bu haber 06 Kasım 2015 - 21:20 'de eklendi ve 569 kez görüntülendi.

magazin (3)AK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk ile İl Başkanı İhsan Küreci, ilçe teşkilatlarına yönelik teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerin finali Seydikemer’de yapılırken, burada yüzlerce vatandaş havai fişekler eşliğinde karşılayıp, oy oranının yazdığı dev pasta kestiler
İlkay Yıldız
1 Kasım seçimlerinde Muğla’da oylarını ciddi oranda arttıran AK Parti’de, milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk ile İl Başkanı İhsan Küreci, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, İl Gençlik Kolları Başkanı Bünyamin Kurt, ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek partililere teşekkür etti. Teşekkür ziyaretlerine Köyceğiz ile başlayan milletvekilleri ve il başkanı, burada İlçe Başkanı Nejdet Ülgen Şenel ve Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın yanı sıra ilçe teşkilatının değişik kademelerinde görevli partililerle bir araya gelerek 1 Kasım seçimlerini değerlendirdiler.
Kalabalık bir partili tarafından karşılanan Seydikemer’de karşılanan Hasan Özyer ve Nihat Öztürk ile İl Başkanı İhsan Küreci’ye sevgi gösterisinde bulundular. Partililer tarafından oy oranının yazılı olduğu dev bir pasta her iki milletvekili tarafından kesildi.
Partililere hitap eden Nihat Öztürk, “Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarına yönelik dış düşmanlara halkımız ders verdi. Seydikemer de bir kez daha tarih yazdı. Sonuçlar sebebiyle sizler bizleri değil; bizler sizleri alkışlamalıyız” dedi.
Seydikemer’de yüzlerce partilinin katıldığı buluşmada son konuşmayı yapan Milletvekili Hasan Özyer ise Seydikemerliler’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Sizler görevinizi yaptınız, şimdi görev sırası bizde. Sizin bu desteğiniz oldukça bizler her şeyi yapmaya hazırız. Bizler 50 yıl önceki kafayla siyaset yapan değil, milletimizin verdiği destekle hizmet yapan bir iradenin temsilcileriyiz. Hatırlayacağınız gibi bir zamanlar memur maaşları için bile ülkemiz borç para alıyordu. İnşallah 3 buçuk yıl sonra Muğla’da yerel yönetimlerde de zafer kazanacağız” dedi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren buluşmanın ardından Seydikemerliler, Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.