Ak Partili ve İyi Partili vekiller mazbatalarını aldı « Hamle Gazetesi

Ak Partili ve İyi Partili vekiller mazbatalarını aldı

Bu haber 05 Temmuz 2018 - 1:42 'de eklendi ve 862 kez görüntülendi.

27. dönem Milletvekili genel seçimlerini ardından meclise girmeye hak kazan milletvekilleri mazbatalarını almaya başladı. Ak Partili Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ile İyi Partili Metin Ergun Muğla Barosu Toplantı Salonunda yapılan törenle mazbatalarını aldılar.

Muhittin Direk

27. dönem Milletvekili genel seçimlerini ardından meclise girmeye hak kazan milletvekilleri mazbatalarını almaya başladı. Ak Partili Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ve İyi Partili Metin Ergun Muğla Barosu Toplantı Salonunda yapılan törenle mazbatalarını aldılar. Düzenlenen törene İl Seçim Kurulu Hâkimi Haluk Okul, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Bilal Saydam, İl Seçim Kurulu Üyesi Hasan Akpolat, Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, İyi Parti İl Başkanı İncilay gezgin ve her iki partinin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende konuşan İl Seçim Kurulu Hâkimi Haluk Okul, “Seçimleri herhangi bir problem olmadan sonlandırdık. Tabi ufak tefek itirazlar olacak, bu partilerimizin hakkıdır. Yüzümüzün akı ile sonlandırdık. İnşallah sonuçlar vatanımıza milletimize, Muğlamızın değerli halkına hayırlı olur” dedi.

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve İyi Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun ise seçim sonuçlarının herkese hayırlı olmasını dileyip verdikleri sözleri yerine getireceklerini belirttiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.