Ak Partili Kadınlarda Yerli Malı Haftası etkinliği

Bu haber 17 Aralık 2018 - 0:40 'de eklendi ve 499 kez görüntülendi.

Ak Parti Muğla İl Kadın Kolları, Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında program düzenledi. Ak Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir Ekonomiye Destek Verir” sloganıyla düzenlenen etkinlik Ak Parti Muğla İl binasında gerçekleştirildi.

Nazife Taşdelen

Ak Parti Muğla İl Kadın Kolları, Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında program düzenledi. Ak Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir Ekonomiye Destek Verir” sloganıyla düzenlenen etkinlik Ak Parti Muğla İl binasında gerçekleştirildi. Programa il ve ilçe kadın kolları teşkilatı üyelerinin yanı sıra, ürettikleri ürünleri sergilemek isteyen kadınlarda katıldı.

İl Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz yaptığı açıklamada, “Ak Parti Kadın kolları olarak kadınlarımızın el emeklerini sergilemek, yerli üretime destek vermek amacıyla diğer il teşkilatlarımızda olduğu gibi Muğla’mızda da etkinlik gerçekleştiriyoruz. Partili arkadaşlarımızla birlikte ürettikleri ürünleri sergilemek isteyen kadınlarımız da bugün bizimle beraberler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Girişimci kadınlarımızın desteklenmesi elbette en büyük temennimiz. Bir toplumun, kadınlar olmadan başarıyı yakalaması asla mümkün olmayacaktır. Her alanda olduğu gibi ekonomide de başarı kadınlarımızın gayret ve çalışmaları ile mümkün olacaktır” dedi.

Organizasyona katılan İl Başkanı Kadem Mete ise şunları söyledi, “Kadınlarımızın, bilimden sanata, eğitimden sosyal hayata kadar her alanda yadsınamaz bir başarısı söz konusu. Kadınlarımız bugün yerli malı etkinlikleri kapsamında, kendi imkânları ile neler yapabileceklerini gösterdiler.

Kendilerini tebrik ediyorum. Programın başarısından ötürü başta kadın kolları başkanımız Sn. Ümmühan Toksöz olmak üzere tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.