Ak Partili İşadamı Mehmet Şener « Hamle Gazetesi

Ak Partili İşadamı Mehmet Şener

Bu haber 05 Ağustos 2019 - 0:18 'de eklendi ve 995 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım Yatağan’ın renkli simalarından olan yıllar önce Ak Parti kurucusu olan ve başkanlığını yapan aynı zamanda da il genel meclis üyeliğinde bulunan işadamı Mehmet Şener bugün de yine Ak Parti çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olup Ak Parti’nin fikir önderliğini yapmakta olup şimdi de odun ve kömür ticareti ile uğraşmakta.

Sevgili okurlarım işadamı Mehmet Şener kendisi AK Partili olmasına rağmen değişik partilerden çok sayıda eşi ve dostu olup onlarla da arkadaşlık yaptığı görülüyor. İşadamı odun ve kömür ticareti yapan Mehmet Şener AK Parti kurulurken birçok maddi ve manevi katkıda bulunup partinin köylerde büyümesini sağlamış. O nedenle de köylerde en büyük ilgiyi görüyor. Yöresinde bilhassa köylülerin Mehmet Ağabeyi olarak tanınmakta. Çünkü Mehmet Bey hayırsever bir işadamı olduğu kadar büyüğünü küçüğünü iyi bilen saygın bir yapıya sahip kişiliği vardır.

Sevgili okurlarım İşadamı Mehmet Şener bu kadar dost edinmesinin nedenlerinden biri de ilçede olsun 39 köyde olsun insanların iyi gününde kötü gününde yanlarında bulunmayı özen gösterir. Ak Parti’nin kurucusu ve aynı zamanda da ilk Ak Parti ilçe başkanı olduğu için çok sayıda AK Partililer Mehmet Şener’in fikirlerinden bilgi sahibi olmaya çalışırlar. Yani İşadamı Mehmet Şener Yatağan’da sevilen ve sayılan renkli bir sima olarak tanınmakta sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.