Ak Parti’den Süren’e ziyaret

Bu haber 10 Haziran 2013 - 23:40 'de eklendi ve 1.063 kez görüntülendi.

akparti123165464Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetimleri Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken yargı kararı ile Eğitim Denetmenleri Başkanlığı’na atanan Fikret Süren’i makamında ziyaret eden AK Parti yöneticileri, yeni başkanı başarı dilediler.
Haber Merkezi
Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetimleri Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken yargı kararı ile Eğitim Denetmenleri Başkanlığı’na atanan Fikret Süren’i makamında ziyaret eden AK Parti yöneticileri, yeni başkanı başarı dilediler. Uzun yıllardır Muğla eğitim camiasında görev yapan Fikret Süren’in yeni görevinde başarılı olacağı inancını dile getiren AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, Eğitim Denetmenlerinin eğitim ve öğretimde çok önemli yerleri olduğunu vurguladı. Öztürk, Muğla Eğitim Denetmenleri Başkanlığı görevini tecrübe ve birikimi ile hakkıyla yerine getireceğini belirtti.
Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetimleri Başkanı Fikret Süren, hakkın tecellisini, adaletin gereğini, Türk Milli Eğitimi’nin temel amaçları ve ilkeleri doğrultusunda yerine getirmek için çalışacaklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.