AK Parti’den Ramazan Seferberliği

Bu haber 11 Temmuz 2013 - 22:30 'de eklendi ve 1.250 kez görüntülendi.

akpartiramazanyardimi123154654513Ak Parti Muğla İl Başkanlığı, Muğla’nın merkez köylerinde ihtiyaç sahiplerine ramazan gıda paketi dağıtımı gerçekleştirdi. Uzak yakın demeden, belde köy demeden, büyük küçük köy demeden, Ak Partililer köylülerin iftar sofrasına misafir oldular. Köylünün dertlerini sorunlarını ve isteklerini dinlediler. İhtiyaç sahiplerine Parti Genel Merkezi’nce hazırlanan ramazan gıda paketlerini tek tek elleriyle köylünün evinin kapısına kadar götürdüler.
Haber Merkezi
Ak Parti Muğla İl Başkanlığı, Muğla’nın merkez köylerinde ihtiyaç sahiplerine ramazan gıda paketi dağıtımı gerçekleştirdi. Uzak yakın demeden, belde köy demeden, büyük küçük köy demeden, Ak Partililer köylülerin iftar sofrasına misafir oldular. Köylünün dertlerini sorunlarını ve isteklerini dinlediler. İhtiyaç sahiplerine Parti Genel Merkezi’nce hazırlanan ramazan gıda paketlerini tek tek elleriyle köylünün evinin kapısına kadar götürdüler.
Ak Parti Muğla İl Başkanlığı önceki gün adeta tarihi günlerinden birini yaşadı. Muğla İl yönetimi başta olmak üzere merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partinin kadın ve gençlik kolları kurulu üyeleri Merkez ilçenin 4 beldesi ve 47 köyünde vatandaşının ayağına kadar gitmek için hazırlıklarını ve ekip ekip çalışmalarını tamamlamak için bir araya geldi. İl Başkanlığı binası önünde bir panayır yerini andıran çalışmanın ardından partililer köylüsüne doğru iftar öncesi yola koyuldu.
Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Muğla’nın bütün ilçelerine, beldelerine ve köylerinin hepsine gidileceğini ve ilk olarak Merkez İlçedeki köyleri ziyaret ettiklerin söyledi. Öztürk İl genelinde 10 binden fazla gıda paketi ve bütün ile kahve ve büyükşehir ile ilgili kitapçıklar dağıtımı yaptıklarını, en önemlisi de vatandaşları evlerinin kapısında dinleyip onlarla kucaklaşacaklarını kaydetti.
Verilen bilgiye göre, Bayır, Kafaca, Yerkesik, Yeşilyurt beldeleri ile birlikte, Akçaova, Akkaya, Akyer, Algı, Avcılar, Bağyaka, Bozyer, Çakmak, Çamoluk, Çaybükü, Çırpı, Çiftlikköy, Dağdibi, Dağpınar, Denizova, Derinkuyu, Doğan, Dokuzçam, Esençay, Fadıl, Gazeller, Göktepe, Gülağzı, Günlüce, İkizce, Kıran, Kozağaç, Kuyucak, Kuzluk, Meke, Muratlar, Ortaköy, Özlüce, Paşapınar, Salihpaşalar, Sarnıçköy, Sungur, Şenyayla, Taşlı, Tınas, Yaraş, Yemişendere, Yenibağyaka, Yenice, Yeniköy, Yörükoğlu, Zeytin belde ve köylerinde ihtiyaç sahiplerine partililerce ramazan gıda paketi dağıtımı yapıldı. İhtiyaç sahiplerinin evlerine paketler tek tek bırakıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.