AK Parti’den istifa edip DP’den aday adayı oldu

Bu haber 16 Eylül 2013 - 22:59 'de eklendi ve 1.014 kez görüntülendi.

dpdenadayoldu113165413131654132132Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Ticaret Odası eski başkanı ve Belediye Meclis Üyesi turizmci Mustafa Karacan, AK Parti’deki yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek Demokrat Parti’ye (DP) geçti. Karacan yaptığı basın açıklaması ile DP’den Marmaris Belediye Başkanı adayı olduğunu açıkladı.
Haber Merkezi
Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, Belediye Meclis Üyesi turizmci Mustafa Karacan, AKP’deki yönetim kurulu üyeliğinden istifa edip Demokrat Parti’ye (DP) geçti. Eski Ticaret Odası Başkanı Karacan DP’den Marmaris Belediye Başkanı adayı olduğunu açıkladı.
Marmaris Belediyesi AK Parti’li Meclis üyesi ve Ticaret Odası eski Başkanı turizmci Mustafa Karacan, bir süre önce, partideki görevinden ve üyelikten istifa etti. Daha sonra DP’ye üye olan Karacan, Marmaris Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıkladı.
Pineta Delux Otel’de aday adaylığı ile ilgili açıklama yapan Karacan’ı, DP Marmaris İlçe Başkanı Azmi Özkan, DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper, İl Teşkilat Başkanı İsmet Köse ve MYK Üyesi İsmail Ökten yalnız bırakmadı.
Halkın ve kanaat önderlerinin talepleri doğrultusunda bu kararı aldığını dile getiren DP Marmaris Belediye Başkan aday adayı Mustafa Karacan, “Seçimlerde her türlü işbirliği yapılabilir. Marmaris’in hayrına olan her işte, işbirliğine hazırız ve kapımız herkese açık. Hiç kimseyle bir sorunumuz, problemimiz yok. İnsanlar farklı siyasi fikirleri düşünebilirler. Demokrasinin en büyük erdemi sizin gibi düşünmeyenlere saygı göstermektir. DP’de başladığım siyasi hayatımı 15 yıl sonra tekrar evime dönüş olarak nitelendiriyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.