Ak Parti’den Hamle’ye ziyaret « Hamle Gazetesi

Ak Parti’den Hamle’ye ziyaret

Bu haber 15 Ocak 2019 - 10:57 'de eklendi ve 961 kez görüntülendi.

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 23. Dönem Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır ve il yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Muhittin Direk

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 23. Dönem Muğla Milletvekili Mehmet Nil Hıdır ve il yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Grubunu ziyaret etti. Ak Parti heyeti ve Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuş Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, “Aslında daha önceden yapmamız gereken bir ziyareti bugün gerçekleştirdik. Ankara’da il başkanları toplantısında olmamadan dolayı o gün yapamamıştık. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Hamle Gazetesi’ni ve Hayati Nizamoğlu’nu ziyarete geldik. Beraberimizde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nil Hıdır, İnşallah Menteşe Belediye Başkan Adayımız Gültekin Akça ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile kendilerini ziyarete geldik ve Muğla’ya dair sohbet ettik“ dedi.

Ziyarette konuşan Mehmet Nil Hıdır ise, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile henüz açıklanmamış olsa da Muğla’ya yeniden göreve davet edildim. Çok müteşekkirim son bir hafta içerisinde gerek teşkilat mensupları gerekse şehir eşrafımız bize çok teveccüh gösterdi. Ben buradan tekrar kendilerine teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu gün bu ziyaretteki amacımız 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak” dedi.

Son Olarak Konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu,” Kadem Bey yaklaşık 20 yıllık dostumdur. Mehmet beyle ise tanışıklığımız 30 yıla dayanır. Siyasetin birçok kademesinde bulunduk. Bu yerel seçimlerde iyi kampanya ile iyi bir sonuç alacağını inanıyorum. Eğer halkta teveccüh gösterirse Mehmet Nil Hıdır Muğla’nın sorunlarının devası olacaktır. Buna da inancım tamdır” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.