AK Parti’den Fethiye Müftüsüne ziyaret

Bu haber 25 Şubat 2013 - 18:42 'de eklendi ve 1.283 kez görüntülendi.

fethiyemuftu12356Kısa bir süre önce Mersin’in Bozyazı İlçesi’nden Fethiye’ye atanan Müftü Oğuzhan Kadıoğlu’na AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ve ekibi ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
Haber Merkezi
İstanbul Bahçelievler Müftülüğüne atanan Ömer Faruk Bilgili’nin yerine atanan Fethiye Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na ilçe protokolü ve sivil toplum örgütleri ile vatandaşlar tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, beraberinde bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Fethiye’nin yeni müftüsü, Oğuzhan Kadıoğlu’nu ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi. Fethiye ve köyleri hakkında Kadıoğlu’nu bilgilendiren Türkan, ilçede görev yapan kamu görevlilerin ilçeye daha fazla katkı sağlamaları noktasında kendilerinin de gereken desteği her zaman sunacaklarını dile getirdi.
Ziyaretten oldukça memnun kaldığını ifade eden Müftü Kadıoğlu da, Yeni Cami’nin bulunduğu mevkiinin ilçe halkını dine verdiği değeri daha da iyi ifade ettiğini dile belirtti. İlçede yapacakları çalışmalarla ilgili ipucu da veren Kadıoğlu, camilerin fizyolojik eksikliklerine çözüm bulmanın yanı sıra müftülük olarak sosyal etkinliklere ve eğitici konferanslara da ağırlık vereceklerini müjdeledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.