Ak Parti’den “Bayram” Ziyareti

Bu haber 24 Temmuz 2013 - 22:04 'de eklendi ve 897 kez görüntülendi.

akpartidenbayramziyareti12313541651312AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk ve Ak Parti heyeti, Basın ’da Sansürün Kaldırılmasının 105. Yıldönümünde Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti

Hasan Telli
AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk ve Ak Parti heyeti, Basın ’da Sansürün Kaldırılmasının 105. Yıldönümünde Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’e ziyaretine il yönetim kurulu üyeleri İlçe Başbakanı Mustafa Çelebi, de eşlik etti. Ziyarette konuşan Başkan Öztürk, “Bu gün biz AK Parti il teşkilatı olarak yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte Basın Bayramı vesilesiyle ziyarette bulunmak istedik. Bütün basın mensubu arkadaşlarımızın bayramını kutluyoruz” dedi.
Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’da; “ Basın milletin hür sesi. Gazetecilerde bilgilerini gördüklerini ve düşündüklerini özgürce yazması gerekir. Tabi bütün haberlerimiz herkesi yüzde yüz memnun etmeyebilir. Ama bu yazıların samimiyetle yazıldığından kimsenin kuşku duymaması lazım ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.