Ak Parti’de Yeni Görev Dağılımı Yapıldı

Bu haber 20 Şubat 2018 - 23:41 'de eklendi ve 1.213 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım’ıun katıldığı kongrede yeniden başkanlığa getirilen Kadem Mete, yeni yönetimin görev dağılımını yaptı.

Sultan Kocakulak

Başbakan Binali Yıldırım’ıun katıldığı kongrede yeniden başkanlığa getirilen Kadem Mete, yeni yönetimin görev dağılımını yaptı.

İl Kongresini Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla görkemli bir şekilde yaptıklarını kaydeden Mete, “Kongremizin ardından yönetim kurulu, il disiplin kurulu, il demokrasi ve hakem kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya geldik.  İlk toplantımız olması sebebi ile geçen yıl yapılan çalışmalarımızı değerlendirdik.  Yeni döneme ilişkin görüş ve önerilerimizi paylaştık.  Ayrıca toplantımızda görev dağılımını yaparak il yürütme kurulumuzu belirledik.

Böylece, Siyasi ve hukuki işler başkanlığı görevine Çağrı Alper, Teşkilat Başkanlığı görevine Şadi Pirci, Seçim İşleri Başkanlığı görevine Mustafa Çelebi, Tanıtım ve Medya başkanlığı görevine Can Çimen, Dış İlişkiler başkanlığı görevine Ethem Yiğit, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler başkanlığı görevine Mustafa Karataş, Ekonomi İşler başkanlığı görevine Onur Turgut, Sosyal Politikalar Başkanlığı görevine Müzeyyen Mine Artun, Mali ve idari işler başkanlığı görevine Şenol Aldağ,  Yerel yönetimler başkanlığı görevine Ziya Ercan, AR-GE başkanlığına Mertcan Güngör, İnsan hakları başkanlığı görevine Fatih Ölemez, Cevre Şehir ve Kültür Başkanlığı görevine Yurdanur Uzun, İl sekreterliği görevine Barış Eğilmez getirildi” dedi.

Açıklamasında ilçe koordinatörlerini de belirlediklerini kaydeden Mete şunları söyledi:

“Buna göre Bodrum ilçe koordinatörümüz Hamza Akercan, Dalaman ilçe koordinatörümüz Sinan Acar, Datça koordinatörümüz Tamer Uzun, Fethiye koordinatörümüz Mehmet Tan ,Köyceğiz koordinatörümüz Nasuh Kanat, Kavaklıdere koordinatörümüz Uğur Vural, Ula koordinatörümüz Yusuf Demirci, Marmaris koordinatörümüz Mehmet Ayhan, Menteşe koordinatörümüz Seyitnur Gün, Milas koordinatörümüz İsmail Baykal, Ortaca koordinatörümüz Hasan Hüseyin Avcıoğlu, Seydikemer koordinatörümüz Hüsrev San, Yatağan koordinatörümüz İsa Gün oldu. Ak Partide görevler birer emanet bilinci ile ve vatandaşa hizmet edebilme gayesi ile verilir. Bizler de bu anlayış hareket edeceğiz. İnşallah tüm teşkilat mensuplarımızın çalışmaları ve Muğlalı hemşerilerimizin gayretleri ile 2019’da Muğla’mızı Ak Belediyecilik ile buluşturacağız. Başta il yönetim kurulu arkadaşlarım olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza 2019 yolunda kolaylıklar diliyorum. Başarının yolu birlik ve beraberlikten geçiyor.  Bir ve beraber olacağız. Biz biliyoruz ki Ak Parti Muğla’da başarıya ulaşırsa bu başarı tüm teşkilatımızın, dolayısıyla Muğla’mızın başarısı olacaktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.