Ak Parti’de ikinci genç aday « Hamle Gazetesi

Ak Parti’de ikinci genç aday

Bu haber 04 Mayıs 2018 - 1:13 'de eklendi ve 941 kez görüntülendi.

24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için Kavaklıdere ilçesi Çatak Mahallesinde yaşayan 20 yaşındaki Arif Sert Ak Parti Muğla Milletvekili aday adayı oldu.

Metin Karakoç

24 Haziran’da yapılacak genel seçimleri için Kavaklıdere ilçesi Çatak Mahallesinde yaşayan 20 yaşındaki Arif Sert Ak Parti Muğla Milletvekili aday adayı oldu.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Arif Sert: ” Çocukluğum da babamın mitinglere götürerek 2007 yılında genel seçimlerde 9 yaşında mitingde başlayan Ak parti sevdasına, Recep Tayyip Erdoğan sevdasına, bayrak asarak, afiş yapıştırarak bugünlere geldik. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde siyasetin ne olduğunu ne amaç için yapıldığını anladıktan sonra 2015 genel seçimler öncesinde Kavaklıdere ilçemizde Muğla ilinde ilk olan Ak-lise teşkilatını kurarak 1 buçuk yıl gururla yürüttüğüm Ak-lise başkanlığınla siyasette aktif hale geldim. Beni siyasete alıştıran hiçbir zaman desteğini esirgemeyen babama ve büyüklerime teşekkürü borç bilirim. Yapmış olduğum geniş istişareler sonucunda; Özellikle Muğlalı genç kardeşlerimizin Mecliste Muğlalılara hizmet etmek için; 27.Dönem Ak parti Muğla milletvekili aday adayı olma kararı aldım. Muğlamız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken, aday adayı olan herkese başarılar diliyorum” dedi.

Arif Sert, 22 Nisan 1998 yılında Kavaklıdere’nin Çatak Mahallesinde Dünya ya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Kavalıdere’de tamamladı. Halen Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde öğrenime devam etmektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.