Ak Parti’de davul zurnalı kutlama « Hamle Gazetesi

Ak Parti’de davul zurnalı kutlama

Bu haber 01 Kasım 2015 - 23:18 'de eklendi ve 917 kez görüntülendi.

manşet (2)Muğla Ak Parti İl Teşkilatı, iktidar zaferini Menteşe İlçesi’nde gerçekleştirdiği yürüyüş ile kutladı.

İlkay Yıldız

Muğla Ak Parti İl Teşkilatı, iktidar zaferini Cumhuriyet Meydanı’nda kutladı. 1 Kasım sonuçlarıyla birlikte iktidar zaferi için partililer il binası önünde toplanmaya başladı. Ak Parti Muğla İl Başkanlığı önünde toplanan partiler Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, milletvekili seçilen Nihat Öztürk beraberinde Menteşe İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Meydanı’na doğru yürüyüşe geçti. Ellerinde Ak Parti ve Türk Bayrağı bulunan partiler attıkları sloganlar ile iktidara gelme zaferini kutladılar.

Cumhuriyet Meydanı’nda ki kutlamalarda konuşan İl Başkanı İhsan Küreci, “7 Haziran’da düştüğümüz sananlar daha güçlü ayağa kalktığımızı gördüler. Allah milletvekili adaylarımızdan ve teşkilatlarımızdan razı olsun. Bu başarı hepimizin başarısıdır” dedi.

Resmi olamayan sonuçlara göre milletvekili seçilen Nihat Öztürk ise, “Bu akşam hem Ak Parti hem Muğla hem de Türkiye kazandı. Bizimle beraber tüm dünyadaki Müslümanlar sevindi buna inanın. Bu akşam ben milletvekili olmadım bu akşam hepimiz milletvekili olduk. Bizler sırtımızdaki ter kurumadan çalışmaya devam edeceğiz. Kim hangi partiye oy verirse versin son sözü Recep Tayyip Erdoğan’ın dava arkadaşları söyledi” dedi.

Grup daha sonra kutlamalara Sınırsızlık Meydanı’nda devam etti. Grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.