Ak Parti’de Belediye Başkanlığına Bir Doktor Gitti, Bir Doktor Geldi

Bu haber 07 Ocak 2019 - 0:39 'de eklendi ve 1.592 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım almış olduğumuz bilgilere göre Muğla Ak Parti eski milletvekili M. Nil Hıdır’ın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına atandığı dile getirildi. Her ne kadar Ak Parti Genel Başkanlığı tarafından açıklama yapılmadıysa da Sayın Nil Hıdır’ın Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na atandığı dile getirildi. Sevgili okurlarım benim yakinen tanıdığım ve iyi bildiğim Dr. M. Nil Hıdır saygın bir yapıya sahip hekimdir.

Sevgili okurlarım, Muğla milletvekilliği yapmış olduğu yıllarda Muğla adına güzel çalışmaları olmuştu. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen yine Ak Parti’de yakın çalışmaları oldu. Muğla eski milletvekili Mehmet Nil Hıdır görev yapmış olduğu yıllarda sadece Ak Partililerle değil tüm partililerle de iç içe olan değerli bir şahsiyetti. Ak Parti adına M. Nil Hıdır büyük bir kazançtır. Çünkü Sayın Nil Hıdır’da dil tatlılığı, güler yüzlülük her şeyden önce efendilik vardır. İşte böyle bir değeri Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı yapmışlar, o da güzel bir şey.

Sevgili okurlarım, Dr. M. Nil Hıdır’ın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına atanmış. İyi hoş da Ak Parti Genel Merkezi’nin yapmış olduğu büyük hata var o da nedir diye soracak olursanız onu da kısaca anlatmaya çalışayım; Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer’i tüm Muğla ve köyleri yakinen iyi tanır ve bilir. Sen gel Ak Parti Genel Merkezi olarak Dr. İskender Gencer’e Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacak diye açıkla, arkasından iki, üç saat sonra bir yanlışlık oldu, sen biraz bekle diye konuşmaları Muğla Ak Parti Teşkilat ve partilileri tarafından şaşkınlık yarattı.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Genel Merkezi’nin yapmış olduğu bu hata AK Parti seçmenini bir hayli üzdü. Pardon kızdırdığını rahatlıkla söyleyebilirim. Sevgili okurlarım Muğla’ya önce Dr. İskender Gencer’i atama yap, iki saat sonra bir yanlışlık oldu siye konuşun daha sonra Ak Parti eski Milletvekili Dr. M. Nil Hıdır’ı Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na atayın. Olmuyor Ak Parti olmuyor, seçmeniniz size karşı iyi düşünmüyor. Yarınlarda da yeni bir belediye başkan adayı çıkarsa şaşmayın. İşte Ak Parti’ye bir doktor gitti, bir doktor geldi sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.