Ak Parti Yatağan Teşkilatı iftar yemeği düzenledi

Bu haber 07 Haziran 2018 - 1:40 'de eklendi ve 605 kez görüntülendi.

Yatağan AK Parti İlçe Başkanlığı Termik Enerji, Üretim A.Ş. Sosyal tesislerinde 2 bin kişilik iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Yatağanlıların yoğun katılımı sonucu bazı partili ve davetliler masa sandalye bulmakta zorlandı.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan AK Parti İlçe Başkanlığı Termik Enerji, Üretim A.Ş. Sosyal tesislerinde 2 bin kişilik iftar yemeği verdi. İftar yemeğine Yatağanlıların yoğun katılımı sonucu bazı partili ve davetliler masa sandalye bulmakta zorlandı. İftar Yemeğine, İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekili Hasan Özyer, MKY üyesi Bülent Karakuş, 2. Sıra adayı Yelda Erol Göçen, 4. Sıra adayı Hüseyin Zafer Alkaya, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, İlçe Başkanı Ali Tekin, MHP İlçe Başkanı Yüksel Kocabıyık, Eski İl Başkanları, İl ve İlçe yöneticileri, Belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, partililer ve davetliler katıldı.

Okunan dua ile başlayan yemekte, İlçe Başkanı Ali Tekin, 4. Sıra adayı Hüseyin Zafer Alkaya, 2. Sıra adayı Yelda Erol Göçen, İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekili Hasan Özyer, MKY üyesi Bülent Karakuş birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar, Yatağan’a, çok büyük yatırımları yapıldığını dile getirdiler. Yüksek Okul ve hastane temelinin çok yakında atılacağını, belirten konuşmacılar, Yatağan’da Belediye seçimlerini alacaklarını ve en az üç milletvekili çıkaracaklarını belirttiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.