AK Parti yaşlılar ile bir araya geldi

Bu haber 24 Mart 2017 - 0:24 'de eklendi ve 385 kez görüntülendi.

AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Muğla’da Yaşlılar Haftası kapsamında ‘Büyüklerimize Hürmet Kararımız Evet’ programı düzenlendi.

AK Parti Muğla İl Sosyal Politikalar Başkanlığınca Menteşe’de yaşlılar haftası kapsamında Menteşe Öğretmenevi’nde program düzenlendi. Programa, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, Huzurevinde kalan yaşlılar ile Menteşe ilçesinde yaşayan yaşlılar, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanı Emine Dal Kılıçaslan yaşlıların tecrübelerinden, bilgilerinden yararlanan bir nesil olarak çalışmalarını sürdürdüklerini vurgularken, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete,
AK Parti’nin sosyal politikalar kapsamında yaşlıların hayatını daha da kolaylaştırmak için çalışma yürüttüğünü söyledi.
Programa katılan ve 1994 yılında Bitlis’in Mutki İlçesinde terör örgütünce şehit edilen Özden Aşınmaz’ın Babası İhsan Aşınmaz, motosikletiyle her yıl 3 bin 400 kilometre yol kat ederek Muğla’dan Mutki’ye gittiğini söyledi. Türkiye’nin son 15 yılda önemli bir yol kat ettiğini söyleyen şehit babası Aşınmaz, “Bu milletin Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Artık nereye gitsek kapılar bizim için sonuna kadar açılıyor. Cumhurbaşkanımız her zaman yanımızda. Ülkemiz dünyada da çok önemli yerlere geldi. Vatanıma bir evlat verdim, bunun için onurlu ve gururluyum. Ülkemize yapılan hizmetleri inkâr edenler yaşamasınlar burada. Avrupa’ya, dünyaya kafa tutan dostuna da dost olan çok güzel bir liderimiz var” diye konuştu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.