Ak Parti seçim startını verdi

Bu haber 13 Nisan 2015 - 23:20 'de eklendi ve 1.033 kez görüntülendi.

akpcalismalarAk Parti Muğla İl Başkanlığı 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçim çalışmalarına Menteşe İlçesi’nde düzenlediği milletvekili aday tanıtım toplantısı ile start verdi. Muğla Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen aday tanıtım töreninde konuşan Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, “7 Haziran tarihinde Muğla’yı Ak Parti iktidarı ile buluşturacağız” dedi. Konuşmaların ardından Ak Parti Muğla Milletvekili adayları Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer, Mehmet Yavuz Demir, Muhittin Kayabaş ve Özben Yelda Erol Gökcan tek tek kürsüye çağırılarak partililere ve kamuoyuna tanıtıldı.

Kadir Tamer

Ak Parti Muğla Teşkilatı Menteşe İlçesi’nde düzenlediği milletvekili aday tanıtımı ile genel seçim çalışmalarına start verdi. Muğla Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen törende kesinleşen Ak Parti Muğla Milletvekilleri tek tek kürsüye çağrılarak partililere ve kamuoyuna tanıtıldı.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen törene Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde aday gösterilmeyen 24. Dönem Ak Parti Muğla Milletvekilleri Yüksel Özden ile Ali Boğa, listeye giremeyen aday adayları, ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, yeni bir döneme adım attıklarını belirterek hedeflerinin Muğla’da Ak Parti’yi birinci parti yapmak olduğunu söyledi. Kapalı Spor Salonunda bulunan coşkulu kalabalığa katılımlarından dolayı teşekkür eden İhsan Küreci, “Bugün burada 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlerde partimizin Muğla milletvekili adaylarının tanıtımı için bir araya geldik. Muğla 2002 yılından bu yana muhalefetin bir kalesi olarak gösteriliyor. 7 Haziran genel seçimleri için bugün yeniden 2002 ruhuyla yola çıktık. Bu seçimler Muğla için bir miladın başlangıcı olacak. Muğla için derdi olan, sevdası olan Ak Partili seçmenin burada sesi olmak istiyoruz. Muğla’yı iktidarla buluşturmak için bugün burada startı vermiş bulunuyoruz” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Ak Parti Muğla Milletvekili birinci sıra adayı Hasan Özyer, partililere adaylık sürecinde ki gelişmeleri anlattı. Ak Parti’den Muğla’ya yeniden hizmet etmek için göreve gelmenin heyecanı içinde olduğunu kaydeden Hasan Özyer, “Adaylığım benim iradem dışında genel merkezin kamuoyunda ve parti teşkilatı içerisinde yaptığı yoklama ve anketler sonucu ortaya çıktı. Bende partimin, teşkilatların, kamuoyunun bana verdiği bu görevden kaçmadım ve bugün karşınıza milletvekili adayı olarak geldim. Benden önce memleketimize ve partimize hizmet eden arkadaşlarımıza buradan teşekkür ediyorum. Bizde bu görevi devralan diğer arkadaşlarımız ile birlikte hem Muğla’ya hem de ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Muğla Milletvekili Adayları Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer, Mehmet Yavuz Demir, Muhittin Kayabaş ve Özben Yelda Erol Gökcan tek tek kürsüye çağrılarak partililere ve kamuoyuna tanıtıldı. Aday tanıtımı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.