Ak Parti Ortakent ve Konacık Mahalle Başkanlıklarını açtı

Bu haber 13 Nisan 2015 - 23:16 'de eklendi ve 579 kez görüntülendi.

akportakentAk Parti Bodrum İlçe Teşkilatı, mahalle örgütlenmelerine hız verdi. 7 Haziran genel seçim milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından, mahallelerde seçim ofislerini kurmak için harekete geçen Bodrum Ak Parti İlçe Başkanlığı, Ortakent ve Konacık Mahalle Başkanlığı’nı hizmete açtı.

Haber Merkezi

Ak Parti Bodrum ilçe teşkilatı haziran ayında yapılacak Genel seçimleri için çalışmalarını hızlandırdı. Seçim çalışmaları çerçevesinde Ortakent ve Konacık’ta mahalle başkanlıklarını açtı.

Yusuf Çeleiboğlu’nun başkanlığında oluşturulan Ortakent AK Parti seçim ofisinin açılışında, vatandaşlara tavuk pilav dağıtıldı. Kurdeleyi ise AK Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ile Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Yener Çelik kesti.
Ortakent Mahalle Başkanlığı’nın hayırlı olmasını dileyen Çiğdem Demiralp, gazetecilerin, aday listeleriyle ilgili sorularını da yanıtladı. AK Parti’nin milletvekili listesinde ‘sürpriz’ isimler yer aldığı yönündeki yorumları değerlendiren Çiğdem Demiralp, “Elbette bazı isimlerin, özellikle ilk sırada yer alan Hasan Özyer’in adı zikredilmediği için sürpriz olarak nitelendiriliyor. Bu son dakikaya kadar gizlenen bir durumdu. İlçe başkanları olarak bizim biraz daha fazla bilgiye sahip olmamız çok doğal. İsmi zikredilmediği için sürpriz şeklinde nitelendirilebilir ama görüşmeler yapılıyordu kendisiyle” şeklinde konuştu.
Listede çok değerli isimlerin olduğunu belirten Demiralp, “Ankara neyi öngörüyorsa, biz de o doğrultuda hareket ederiz. Elbette herkesin gönlünde bir isim yatıyor olabilir, birilerinin ismi zikredilebilir. Ama bizim için önemli olan Ankara’nın, genel merkezimizin öngörüleridir” yorumunu yaptı. Demiralp, Hasan Özyer’in Muğla için çok değerli bir isim olduğunu da söyledi.
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın Hasan Özyer ile ilgili olumlu görüşlerini de değerlendiren Demiralp, “Ben her an bir gelişme bekliyorum. Sayın Behçet Saatcı’yı partimize davet ediyorum.” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.