Ak Parti Milletvekili Adayı Hasan Kökten Seçim Çalışmalarına Başladı

Bu haber 01 Haziran 2015 - 0:36 'de eklendi ve 970 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, Muğla Ak Parti Milletvekili Adayı Hasan Kökten bilindiği üzere geçtiğimiz günler içinde bir trafik kazası geçirmiş ve mucize eseri kurtulmuştu. Vücudunda bazı kırıklar nedeniyle 15 günden bu yana evinde istirahat etmekteydi. Bunun adı istirahat değil eziyetti. Çünkü Ak Parti Milletvekili Adayı Hasan Kökten’in evi vatandaşlar tarafından dolup taşmakta. O kadar ziyaretçisi var ki sormayın. Vatandaşların biri gidip biri geliyor. Olan ev eşrafına oluyordu. Yani ailesine gelen giden vatandaşlar Sayın Kökten’in durumunu görmek için Muğla ve ilçelerinde çok sayıda geleni gideni vardı.   Ak Partili kurmaylar ve partililerin haricinde de diğer partilerden oluşan heyetlerde Sayın Kökten’e geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunuyorlardı.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Milletvekili Adayı Hasan Kökten acılarını bir tarafa bırakmış, evine gelen her kesimle tek tek ilgileniyor. Hele bürokrat kesiminde bir hayli çok olması gözden kaçmıyordu. Doktorların kesin ev istirahati yapması gerektiğini ancak Sayın Kökten’in bugün yani Pazartesi günü yine eski kaldığı yerden seçim çalışmaları yapacağını öğrendik.

Sevgili okurlarım, Ak Parti Milletvekili Adayı Hasan Kökten’e bu kadar fazla ziyaretin yanı sıra Ak Parti Genel Merkezi’nden milletvekilleri ve parti yöneticilerinin de telefonla arayıp geçmiş olsun dileklerinde bulunmaları Sayın Kökten’e parti içindeki sevgiyi göstermekte. Ak Parti’nin diğer milletvekili adayları ise Sayın Kökten’i yalnız bırakmayıp sağlığı ile yakinen ilgilenmekteler. Hele Milletvekili Adayı Hasan Özyer’in ise yakinen ilgilenmesi de Kökten Ailesi’ni son derece memnun etmekte.

Sevgili okurlarım, bugün tekrar seçim çalışmalarını sürdürecek olan Milletvekili Adayı Hasan Kökten bakınız neler söylüyor: “Feci bir trafik kazası geçirdik. Allaha şükür sağlığımız yerinde. Bir nebzede olsa ağrılarım olsa da Pazartesi günü yani bugün seçim çalışmalarımı sürdürmeye devam edeceğim. Her şeyden önce beni yalnız bırakmayan Milaslı hemşerilerim başta olmak üzere, Ak Parti teşkilatlarına, Ak Parti Genel Merkezi’ne ve milletvekili adaylarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bugün ilk seçim çalışmam Milas’ta gerçekleştireceğim” dedi.

Bizde Muğla Ak Parti Milletvekili Adayı Sayın Hasan Kökten geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.