Ak Parti Milletvekili Adayı Elvan Göçer: “Muğla’ya kadın eli değmeli”

Bu haber 07 Mayıs 2015 - 0:16 'de eklendi ve 885 kez görüntülendi.

elb-vannnAK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Muğla’ya artık bir kadın eli değmesi zamanının geldiğini belirterek, “ Muğla’nın Cumhuriyet tarihinde ikinci defa Meclis’e tekrar bir kadını vekil olarak göndereceğine inanıyorum” dedi.

Haber Merkezi

AK Parti Muğla 3. Sıra Milletvekili Adayı Elvan Göçer seçim çalışmalarına devam ediyor. Göçer seçim çalışmaları çerçevesinde Muğla Akyol semt pazarını ve Bodrum Karadenizliler Derneği şenliğini ziyaret ederek, Muğla’da bazı evlere misafir oldu. Göçer’e ziyaretleri esnasında, AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, Muğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol ve partililer eşlik etti.

Pazarda esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören vekil adayı Göçer, kendi mutfak alışverişini de yaparak, pazar esnafını ziyaret etti. Daha sonra Bodrum Karadenizliler Derneği şenliğini ziyaret eden Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Karadeniz yöresel eşarbını giyip şenliğe katılan vatandaşları tek tek ziyaret ederek sohbet etti. Şenlik alanında yoğun ilgi gören Göçer, vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Karadenizliler şenliği alanını ziyareti ardından Muğla’da bazı evlere misafir olan Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Muğla’ya artık kadın eli değmesinin zamanı geldiğini, Muğla’nın Cumhuriyet tarihinde ikinci defa Meclis’e tekrar bir kadını vekil olarak göndereceğine inandığını söyledi. Göçer konuşmasına şöyle devam etti; “Muğla yirmi yıldır Meclis’e bir tane kadın milletvekili gönderemedi. 81 yıldır kadınlara tanınan milletvekili seçilebilme hakkından, Muğla sadece bir tane kadını milletvekili seçebilmiş ve meclise göndermiş. Bu çok vahim bir durum. Ama bu gidişata artık dur diyeceğiz. Sizlerin desteği ile sizin gızınız, sizin bacınız Meclis’e gidecek. 8 Haziran’da güneş Muğla’mızdan doğacak. 8 Haziran’da Muğla’m kazanacak, bacılarımın, kardeşlerim, büyüklerim ve küçüklerim kazanacak. Ben sizlerin hizmetkârı olmak için Meclis’e gideceğim. Destek sizden, hizmet bizden.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.