Ak Parti Kasım Ayı İl Danışma toplantısını yaptı « Hamle Gazetesi

Ak Parti Kasım Ayı İl Danışma toplantısını yaptı

Bu haber 30 Kasım 2015 - 23:20 'de eklendi ve 848 kez görüntülendi.

Ak Parti Kasım Ayı İl Danışma toplantısını yaptı (2)Ak Parti Muğla İl teşkilatı aylık Kasım Ayı İl Danışma Kurulu toplantısını Öğretmenevi’nde gerçekleştirdi.
Verda Kartal
Ak Parti Muğla İl Teşkilatı, seçimden sonraki ilk Kasım Ayı il danışma kurulu toplantısını Öğretmenevinde düzenledi. Öğretmen Evinde düzenlenen toplantıya, Muğla Ak Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı İhsan Küreci, “Vatandaşlarımızın teveccühü çok güzeldi ama 7 Haziran seçimlerinde sandığa yansıdı mı hayır. Sonra ilçe başkanlığımızla, il yönetimimizle partimize gönül veren herkesle oturduk, istişarelerde bulunduk. Bu süreçte Ak Parti’ye gönül vermiş, hizmet etmiş kişilerle oturduk istişarede bulunduk ve çıkan sonuç şuydu. Vatandaşın biri dedi ki ‘Türkiye Cumhuriyeti tarihinde en iyi hizmet verilen dönem, Ak Parti dönemiydi. Bu milleti, bu Türkiye’yi Ak Parti idare etti. Ama yaptığımız yanlışlarla, bu yanlışlardan dönmüyoruz. Sizler halktan bağımsız, hiçbir şey yapamazsınız ve halka gelin’ dediler. Bizde bunu yaptık. Vatandaşlarımızın dertlerini dinledik, dertlerine çözüm aradık, bulduk. Ve Türkiye genelinde vatandaşımız, evet dedi. Siz dersini almışsınız, sizler bize geldiniz, bizlerde sizlere gönlümüzü açtık, kapımızı açtık, alın size yüzde 50 oy dediler. Biz 7 Haziranda tek başımıza iktidar olamadık diye üzülmüyoruz. Bizler 13 yıldır yaptığımız hizmetler olamayacak diye üzüldük. Vatandaşın takdirinin her zaman başımızın üzerinde yeri var. Ama 13 yıldır yaptıklarımızı saymayalım, yaptığımız, hala yapmaya devam ettiğimiz projelerimiz vardı. Biz onlara üzülmüştük. Sevinçliyim çünkü 4 sene daha projelerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Çünkü hizmet etme şansımız var 4 sene daha ve biz bu sefer vatandaşlarımızdan kopmayalım, vatandaşla beraber yürüyelim. Ben çalışmalarınızdan dolayı emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra söz alan Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “1 Kasım gecesi teşkilatımızın başardığı, sizlerin başardığı, Türkiye’nin milletin başardığı oylarla kazandık. Eğer bir kakım olmasaydı emin olun başımız önde olacaktı. O yüzden 1 Kasım hem milletimizin hem de teşkilatımızın alelade bir gün değil, 1 Kasım milletin zaferidir. 1 Kasım günü hem içimizde ki oyunlar bozuldu ve de dışarda Ak Parti üzerinde oyun yapanların oyunları bozuldu. 1 Kasım günü millet sandıkta öyle bir cevap verdi ki, esasen bizleri hem Muğla’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza hem de 78 milyon Türk vatandaşımıza çok büyük bir oy çıktı. 1 Kasım günü biz ak parti olarak milletimiz için çalıştık. Biz bir kasımdan sonra milletimiz için çalıştık, milletimiz için emek harcadık. 1 Kasım’dan sonra daha çok çalışmak daha çok emek harcamak elimizi tutmak isteyenlerin elini tutmak daha güzel. İnşallah 1 Kasım’da aldığımız oyla beraber, milletten aldığımız destekle beraber, millete yukarıdan bakmadan kim olursak olalım ama milletvekili ama il yada ilçe başkanı her ne olursa olsun vatandaşımızın yanında olalım. Turizm konusuna gelince, Turizmciler sektörle birlikte 1.5 milyon turist sayısını 3 milyonun üzerine çıkarttık. Ama Muğla’nın Türkiye’nin başkenti olmasını istiyorum. Potansiyeli olan bir ilin turizmin daha iyi olacağına inanıyorum. Bizler önümüzde ki süreçte sözler verdik ve bunları yerine getireceğiz. Milletimizin umudu olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.