AK Parti kapı kapı geziyor « Hamle Gazetesi

AK Parti kapı kapı geziyor

Bu haber 25 Şubat 2013 - 18:47 'de eklendi ve 1.089 kez görüntülendi.

akpmahalle12352014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi mahalle gezilerini sürdüren AK Parti’de İl ve Merkez İlçe teşkilatları, il merkezindeki mahalle gezilerine devam ediyor.
Haber Merkezi
AK Parti İl ve merkez ilçe teşkilatlarının Orhaniye Mahallesinde başlattığı çalışmalar çerçevesinde partililer son olarak merkez Düğerek Mahallesindeki vatandaşları kapı kapı ziyaret ettiler.
2014 Yerel Seçimlerinde başta Muğla Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçeleri AK Partili Belediyecilikle tanıştırmak isteyen AK Parti il ve ilçe teşkilatları çalışmalarını artan bir tempo ile sürdürüyor. İl genelindeki tüm köyleri ziyaret ederek Büyükşehir Yasasının avantajlarını anlatan AK Parti teşkilatları mahalle gezileri ile de vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, “Dönem dönem farklı maskeler taksalar da, bu milletin kendisini ve değerlerini görmezden gelen, ayrıca bu milletle kavgalı olan bir zihniyeti artık Muğla’da değiştirmek istiyoruz. Biz biliyoruz ki partimiz kurulduğu günden bu yana oyunları bozan hep bu millet olmuş, milletimizin sağduyusu hep galip gelmiştir. O yüzden bizlerde hep milletin yanındayız ve kapısındayız. Yaptığımız köy ve mahalle gezileri ile vatandaşlarımıza büyükşehrin avantajlarını anlatıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getirirlerken, büyükşehir yasasının faydalarını şimdiden görmeye başladıklarını ifade ediyorlar’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
metin arıcı 26 Şubat 2013 / 13:29

sayın il başkan “milletin hep yanında ve kapısındayız” buyurmuş lakin kapı derken evine ekmek götürmekte başka derdi olmayan hastane yada değişik yerlerde çalışan insanları nasıl KAPI ÖNÜNE KOYDUKLARINI atlamış sanırım…miletiyle barışık haliniz buysa vay başımıza gelenlere, inançlı geçinen bu muhteremler insanların ekmek kapısıyla oynamanın nasıl bir zihniyet nasıl bir barışıklık anlatırlabiler mi acaba…