Ak Parti Kadın Kolları İlçe Kongrelerine başladı

Bu haber 10 Ocak 2015 - 0:51 'de eklendi ve 933 kez görüntülendi.

akpkadinkollariMuğla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, parti il binasında düzenledikleri toplantıyla kongre seçim sürecinin başladığını söyledi.
Hafize Ataseven
Muğla Ak Parti Kadın Kolları başkanı Armağan Erol parti il binasından toplantı düzenleyerek, kongre seçim sürecinin başladığını söyledi. AK Parti Kadın Kolları yönetimi ve üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıda” hedef 2023” vurgusu yapıldı.
Kadın Kolları İl Başkanı Armağan Erol konuşmasında; “Partimizin kurulduğu ilk günden bugüne, birlikte yol alarak girdiğimiz bütün seçimlerden başarıyla çıkmış bulunuyoruz. Bu günde 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için, çok değerli kadrolarımız seçiliyor, yenileniyor, güçleniyor ve büyük millet büyük Türkiye hedefinin temellerini hep birlikte atıyoruz. Gerçekleştirilen kongreler, başta 2015 seçimleri olmak üzere bizi 2023 hedefine daha da yakınlaştıracaktır” dedi.
Dünyanın en büyük kadın örgütlerinden biri olduklarını söyleyen Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, üyelerinin 4 milyonu aştığını da bildirdi.
“Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç hiç kuşkusuz kadınlarımızdır” diyen Erol; kadın kolları olarak yapacağımız 4. Olağan kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Birlik ve beraberlik anlayışının kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hâkim kılmaya devam edeceğiz” dedi.
Önümüzdeki 5 gün içeresinde ilçe seçimlerini tamamlayacaklarını bildiren Erol, ilçe kongre seçimlerinin ilk durağının Menteşe olacağını ve kongrenin 10 Ocak Cumartesi Saat 10.00 ‘da Muğla Öğretmen Evi’nde gerçekleştirileceğini açıkladı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.