Ak Parti İlçe yönetimi tanıtıldı

Bu haber 14 Ağustos 2014 - 1:23 'de eklendi ve 1.290 kez görüntülendi.

Ak Parti İlçe yönetimi tanıtıldıAk Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, düzenlediği kahvaltıda yeni yönetimini tanıttı.
Cem Durna
Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı olarak Genel Merkez tarafından atanan Erdoğan Ünal, düzenlediği kahvaltıda yeni yönetimini tanıttı. Altınkalp restoranda düzenlenen kahvaltıya Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal ile Menteşe İlçe yönetimi katıldı.
Toplantıda konuşan Ünal, göreve geldikleri kısa süre içinde bayram, miting ve Cumhurbaşkanlığı seçimini atlattıklarını söyledi. 30 Mart seçimlerinde yüzde 27 olan oy oranını yüzde 32’ye çıkarttıklarını belirten Ünal, “ Bu bayrak yarışında bana destek olan herkese teşekkür ederim. Bayrak yarışında siz basın mensuplarının da yanımızda olması bize güç veriyor olacak” dedi.
Daha sonra konuşan İl Başkanı Nihat Öztürk, “Tatil bölgelerinde toplamda 40 bini bulan tatilci oy kullandı. Bizim barajımız Türkiye’deki referandum aldığımız oylardı. Referandumda bizim aldığımız yüzde 30.9’du ve katılımda yüzde 70’lerdeydi. Biz dolayısı ile bu seçimde 32.26 gibi oy aldık. CHP ve MHP her zaman yaptıkları hatayı yapıyorlar. Neden yüzde 52 alıyor? Neden millet Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyor? Neden millet Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasından gidiyor demek yok bunun sebeplerini arayacaklarına her zaman olduğu gibi yenilgilerine kılıf arıyorlar. Bi çatı kuralım dediler çatı başlarına çöktüğü zaman 50 bin tane bahane arıyorlar. Lütfen bu sefer bir erdemlilik göstersinler Recep Tayyip Erdoğan’ı alkışlama zahmetinde bulunsunlar ”dedi.
Ünal’ın yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor:
“Yelda Erol Gökcan , Mustafa Çetinkaya, Sertaç Soğancı, Ahmet Gazi Aydoğan, Cem Aytekin, Sezgin Bayhan, Talat Atasoy, Vildan Şahan, Ali Rıza Boyacı, Tamer Kural, Kamil Arslantaş, Nihat Kıvrak, İrem Batıbeki, Timur Koçabıçak, Mehmet Işıldak, İsmet Baydur, Sadet Sağlar, İhsan Küreci, Şebnem Ateş, Ahmet Harmandalı, Necdet Varda, Haydar Bedel, Filiz Ünsal, Ahmet Ak.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.