Ak Parti İlçe Kadın Kolu Başkanları mazbatalarını aldı

Bu haber 29 Ocak 2015 - 0:34 'de eklendi ve 967 kez görüntülendi.

akpilçeAk Parti Muğla teşkilatı ilçelerde yapılan kadın kolları seçimleri ardından göreve seçilen ilçe kadın kolları başkanları İl başkanlığında yapılan törenle mazbatalarını aldılar.

İlkay Yıldız

Ak Parti Muğla İl Teşkilatı İlçe Kadın Kolları seçilerinin tamamlamasının ardından İl Başkanlığında düzenlenen tören ile yeni başkanlara mazbataları verildi. İl başkanlığında düzenlenen törene İl Başkanı İhsan Küreci, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, İl Gençlik Kolları Başkanı Bünyamin Kurt, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törende konuşan Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, “ 4. İlçe Kadın Kolları seçimlerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Kongreler bizim için şenlik havasında geçti. Kongreler siyasi partiler açısından yenilenmek ve güçlenmek adına iyi bir süreçtir. İçimize yeni katılan arkadaşlarımız da oldu, göreve devam eden arkadaşlarımızda oldu. Bu süreci inşallah il kongremiz ile tamamlayacağız” dedi.

İl Başkanı İhsan Küreci İse, “ Kadın Kolları ve Gençlik Kolları kongrelerimizi yaptık ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz Kurtuluş Savaşını sadece silahlı gücümüz ile kazanmadık. Eğer kadınlarımız olmasa idi kaybımız çok daha fazla olurdu. Ben ülkeyi kurtaran listesinin başına her zaman kadınları yazarım. Kongre de seçildikten sonra ilk beyanatımda yeni Türkiye’nin inşasının da, bize düşen yeni Muğla’nın inşasıdır. Yeni Muğla’nın inşasında olmazsa olmazımız ilk sırada kadınlar ikinci sırada gençler, bizim emektarlarımız zaten başımız tacıdır” dedi.

Konuşmaların ardında kongrelerde göreve gelen ilçe kadın kolları başkanları mazbatalarını aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.