Ak Parti İlçe Divan Kurulu toplantısı yapıldı « Hamle Gazetesi

Ak Parti İlçe Divan Kurulu toplantısı yapıldı

Bu haber 25 Haziran 2016 - 1:49 'de eklendi ve 859 kez görüntülendi.

menteşe divan  (2)Ak Parti Menteşe Teşkilatı İlçe Divan Kurulu toplantısı Öğretmen evinde gerçekleştirdi.

İlkay Yıldız

Ak Parti Menteşe İlçe Teşkilatı Divan Toplantısı Menteşe Öğretmen evinde gerçekleştirildi. Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Ünal, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partiler katıldı.

Toplantı açılışında konuşan Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal söze terörle mücadele ederken şehit düşen asker ve polislere rahmet ailelerine başsağlığı dileyerek başladı.  Ünal, “Yelda Gökcan Muğla’da ilk defa MKYK’da üye olarak bizleri gururlandırdı, kendisine bugüne kadar yaptıkları için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Ak Parti için çalışan tüm dava kardeşlerimize teşekkürü bir borç bilirim. Biz Menteşe ilçesi olarak İl Başkanımız, yönetim portresinde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz Biz teşkilat olarak en iyi uyumu yakaladık ve 2019 seçimleri için hazırlanıyoruz” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Erdoğan Ünal’ın ardından söz alan Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete,  “Ak Parti bir hizmet partisi. Bizim ideolojimiz halka hizmet hakka hizmet. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kendisine tehdit oluşturan her belayı def edebilecek güçtedir. Dolayısıyla ülkemizin bölüneceği parçalanacağı başkanlık sisteminin aslında bunu oluşturduğu yalanlarına sizler inanmadığınızı her sandığa gittiğinizde gösteriyorsunuz. Her seçimde oyları artan bir partinin Muğla’da aynı başarısı yok. Bunun sorumlusu biziz” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete sözlerine şöyle devam etti:

“Ak Parti’nin Marmaris Taşlıca’da yapmış olduğu göleti içine yaban hayvanı düştü diye kullandırmadılar. Bu sene de tahlil yapılıp sağlıklı değil diye kullandırmıyorlar. Amaçları Ak Parti’nin yapmış olduğu gölet için hizmet vermiyor algısını oluşturmak.  Burada ki belediye başkanlarımız bizimle iş birliğine girmiyorlar, nasıl hizmet vereceğiz? Tek yolumuz var belediye seçimlerini kazanmak. Muğla halkı sol görüşlü değildir. Zamanında Doğru Yol Partisi’nden 5 milletvekili çıkartan bir halktır Muğla halkı. 2 Anavatan, 2 Doğru Yol Partisi’nden, 2 sol milletvekili çıkarmış bir halktır. Muğla halkı bugün bize yeteri kadar destek vermiyorsa bunun eksikliği bizdedir.”

Ak Parti İlçe Divan toplantısı konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.