Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete: Bu İş Bitti « Hamle Gazetesi

Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete: Bu İş Bitti

Bu haber 25 Mart 2019 - 0:35 'de eklendi ve 1.603 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü konumuz yine Muğla siyaseti, Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete seçim çalışmaları için yoğun çalışmalar içinde olduğu gibi geceleri dahi uyku uyuyamıyormuş. Sayın Mete Muğla’nın tüm ilçelerini ve mahallelerini tek tek gezip başta Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Nil Hıdır olmak üzere tüm ilçelerin belediye başkan adaylarının kazanması için Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarını alarma geçirmiş.

Sevgili okurlarım, tabi hal böyle olunca Muğla Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete yorgunluktan dolayı bir hayli yıpranmış. Yine de parti yöneticileri yalnız bırakmıyormuş. Marmaris’te yapmış olduğu konuşmasında: Marmaris Belediyemizi Adayımız Serkan Yazıcı çoğunlukla galip gelip ilçe halkına en büyük hizmetleri yapacağına inanıyoruz. Muğla’da oy patlaması yapıp belediye başkanlıklarının tümünü kazanacağız. Bu iş bitmiştir dedi. Konuşmasına devam eden Sayın Mete: Belediye başkanlık seçimini alırsak Marmaris ve mahallelerinin dört bir yanına görülmedik hizmetler gelecek. Çünkü Ankara’dan öyle söz aldık dedi.

Sevgili okurlarım, kim ne söylerse söylesin Başkan Kadem Mete saygın bir il başkanıdır. Göreve geldiğinden bu yana Ak Parti’nin çıtasını büyütmesini bildi ve böylelikle de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın beğenisini almasını bildi. Her gitmiş olduğu ilçelerde az ve öz konuşup seçmeninin takdirini toplamasını bildi. Önceki gün Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Nil Hıdır’la birlikte seçim çalışmaları için gitmedik yer bırakmadılar. İl başkanı konuşur da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Nil Hıdır konuşma yapmaz mı? Elbette yapar tabi. Sayın Nil Hıdır bakınız neler söylüyor: Muğla’nın çehresini değiştirip güzel hizmetlerim olacak. Tabi ilçeler için de güzel projelerim var. Hepsini uygulayıp Muğla’yı Paris havasına dönüştüreceğim. Bilinçli seçmenlerimden bana oy vermelerini istiyorum dedi sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.