Ak Parti Genel Merkez Muğla Ak Parti’deki Huzursuzluğu Görmüyor Mu? « Hamle Gazetesi

Ak Parti Genel Merkez Muğla Ak Parti’deki Huzursuzluğu Görmüyor Mu?

Bu haber 20 Aralık 2018 - 0:25 'de eklendi ve 1.598 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

 

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım konumuz bugünlerde siyaset, evet yine siyaset. Ak Parti Genel Merkezi bir türlü Muğla Ak Parti seçmenini memnun etmedi. Yani belediye başkanlığı için önce İl Sağlık Müdürü İskender Gencer’i aday gösterdi. Sonra ne oldu Sayın Gencer’e ayak oyunu yapıldı. Sen kenara çekil biz sana döneriz denildi. Sonra ne oldu hiçbir şey olmadı. Türkiye genelinde büyükşehir belediye başkanlığı için son günlere bırakıldı. Önceleri Muğla MHP’ye bırakıldı sonra Muğla MHP’den geriye alındı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bugünlerde AK Parti adayını açıklayacak ama AK Parti hala kararsız görünüyor.

Muğla MHP İl Teşkilatı Büyükşehir Belediye başkanlığı için çoktan hazırlıklara girmişti. Çok sayıdaki partililer arasında acaba hangi ismi öne çıkaralım da Muğla Büyükşehir Belediyesi MHP’ye alırız düşüncesi vardı. O da Ak Parti’nin yapmış olduğu büyük bir atakla yine Muğla Büyükşehir Belediyesi bugünlerde Ak Parti’nin adayı açıklanacak. İyi hoş da Muğla’da Ak Parti içinde varını yoğunu veren o kadar çok isim var ki sormayın. İşte Ak Parti adına büyük hizmetleri olanlar arasında eski Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, yine Ak Parti eski il başkanlarından olan Muğla’da sevilen bir isim olan Gültekin Akça, yine ayrıca bugün Ak Parti İl Başkan Yardımcısı olan Av. Mustafa Çelebi partisine büyük katkıları olan isimler. Hele hele adam gibi adam her konuda bir numara olan Ak Parti önceden harcamış olduğu Eski Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş’u da unutmamak gerekir. İşte bu değerli isimler niçin milletvekili ve belediye başkan adayı gösterilmiyorlar, bu da Ak Parti’de anlaşılamayan bir konu. Çünkü saymış olduğum bu değerli isimler haricinde benim de çok değer verdiğim demokratlığı ile bilinen Hamle Gazetesi’nin Patronu Hayati Nizamoğlu ve bilmediğim çok sayıda Ak Parti neferi var.

Sevgili okurlarım Ak Parti her zaman bunu yapıyor, Ey Ak Parti yetkilileri Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete başta olmak üzere partinin önde gelen isimlerini şöyle bir vatandaşa sormanızı isterim. Muğla’da bir atağa geçip Sayın Nil Hıdır, Sayın Çelebi, Sayın Karakuş, Sayın Akça ve Sayın Nizamoğlu Muğla’nın bir evladı olarak ilimizi temsilen bir yerlere getirseler iyi olmaz mı? Pardon adaletsizlik sizin işiniz, atama, atama, atama. Onun için partilileriniz Ak Parti Genel Merkezi’ne kırgın ve kızgınlar sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.