AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Fethiye’de

Bu haber 16 Mayıs 2013 - 18:52 'de eklendi ve 825 kez görüntülendi.

suleymansoylu132131654613AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, bugün Muğla’nın Fethiye ilçesine gidiyor.
Haber Merkezi
Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, bu gün Muğla’nın Fethiye ilçesine geliyor.
Daha önce AK Parti Muğla teşkilatı tarafından düzenlenen siyaset akademisi programına katılmak için Muğla’ya gelen Süleyman Soylu, bu kez Fethiye’ye geliyor. DYP ve DP’de uzun yıllar siyaset yaptıktan sonra 5 Eylül 2012’de AK Parti saflarına geçen ve Genel Başkan Yardımcısı olan Süleyman Soylu, bu gün Fethiye’de olacak.
Bu gün Saat 14: 30’da Karaçulha’daki Batı Akdeniz Hal Birliği’nde hal esnafını ziyaret edecek olan Soylu, yine burada Eldirek, Çamköy, Karaçulha ve Esenköy halkıyla geniş katılımlı bir toplantı düzenleyecek. Özellikle tarım sektörüne yönelik vatandaşların sorularını yanıtlanması beklenen Soylu, ayrıca bu gün akşam saat 21: 00’de Otel Mara’da ikinci bir toplantıya katılacak ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulunacak.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun programlarının halka açık olacağını söyledi. Bütün Fethiyelileri bu toplantılara katılmaya davet eden Türkan, özellikle gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapılacağı toplantıların faydalı geçeceğini aktardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.