Ak Parti Fethiye’de görev dağılımı yaptı

Bu haber 19 Ocak 2014 - 18:28 'de eklendi ve 1.364 kez görüntülendi.

fethiye4555222AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığına atanan Kadir Saruhan yönetiminde toplanan yeni yönetim kurulu üyeleri görev dağılımı yaptı.
Haber Merkezi
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Saruhan tarafından yapılan açıklamada yeni yönetim kurulunun görev dağılımı bir, bir açıklandı. Saruhan açıklamasında Fethiye Belediye Başkan Adayı ve diğer ilçelerin başkan adaylarının kısa sürede açıklanmasının beklendiği de söyledi.
Ak Pati Fethiye İlçe Teşkilatında Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığına Hüseyin Öztürk, Teşkilat İşleri Başkanlığına Şevket Çapa, Seçim İşleri Başkanlığına Bülent Taşan, Tanıtım ve Medya Başkanlığına Şennur Taşçı, Dış İşler Başkanlığına Emre Yungucu, Sosyal İşler Başkanlığına Harun Balcı, Yerel Yönetimler Başkanlığına Zafer Keser, Ekonomik İşler Başkanlığına Tulgay Arsal, Halkla İlişkiler Başkanlığına Osman Değirmenci, Mali ve İdari İşler Başkanlığına Ali Nail Yuluk,Ar-Ge Başkanlığına Ömer Koyuncu, İlçe Sekreterliğine İlhami Sarıyıldız, Gençlik Kollarlından Sorumlu Başkanlığa Rifat Baltacı ve Kadın Kollarından Sorumlu Başkanlığa Fatma Mete getirildi.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Saruhan görev dağılımının ardından seçim süreci ile ilgili olarak görev alan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istişare toplantısı da yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.