Ak parti bugün adaylarını tanıtıyor

Bu haber 12 Nisan 2015 - 23:58 'de eklendi ve 745 kez görüntülendi.

adyalarAK Parti Muğla Milletvekili aday tanıtım toplantısı bugün saat 17.00’de Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

Metin Karakoç

Ak Parti Muğla İl Teşkilatı, 7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerde milletvekili adaylarını görkemli bir programla tanıtmaya hazırlanıyor.

Muğla’da her seçimde oylarını arttırarak ilerleyen AK Parti bu seçimde ilde birinci parti olmayı hedefleyerek seçim sahasına inmeye hazırlanıyor.

AK Parti Muğla İl teşkilatı, seçim yarışına katılacağı Milletvekili adayları Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer, M.Yavuz Demir, Muhittin Kayabaş ve Ö.Yelda Erol Gökcan’ı tanıtmak amacıyla bugün aday tanıtım toplantısı düzenleyecek.

AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci yaptığı açıklamada, 2002 yılından beri AK Parti’nin katıldığı seçimlerin bir demokrasi şöleni içerisinde geçtiğini belirterek, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ile de çıtayı daha yükseklere taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Tüm parti teşkilatları olarak, 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için çalışmaların startını verdiklerini ifade eden Küreci, “Bundan sonraki süreçte 2023 vizyonuna uygun bir Yeni Türkiye düşüncesi ile çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Küreci, Muğla Atatürk Kapalı Spor Salonunda Pazartesi günü (bugün) saat 17.00’ de düzenlenecek Milletvekili aday tanıtım toplantısına tüm Muğlalıları davet etti.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.