Ak Parti başkan adaylarını tanıttı

Bu haber 26 Ocak 2014 - 18:46 'de eklendi ve 1.280 kez görüntülendi.

akparti651615615AK Parti Muğla il genelinde ilçe belediye başkan adaylarını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle tanıttı. Ak Parti’nin ilçelerde seçime katılacağı başkan adayları Bodrum Ali Server Yazgan, Dalaman Beyhan Korkut, Datça Günay Cennet, Fethiye Muhsin Eryılmaz, Kavaklıdere Mehmet Demir, Köyceğiz Kemal Ceylan, Marmaris Ali Doğan Tugay, Menteşe Mestan Yayman, Milas Rüştü Yiğitkaya, Ortaca Çetin Uslu, Seydikemer Yakup Otgöz, Ula Nadi Şenkal, Yatağan Mustafa Toksöz isimlerinden oluşuyor.
Hasan Telli
Yerel seçimler öncesinde Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Muğla’ya gelişiyle Büyükşehir Belediye Başkan Adayını açıklayan Ak Parti’de ilçe adayları Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.
Törene Muğla Milletvekilleri Ali Boğa, Yüksel Özden, İl Başkanı Nihat Öztürk, Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Çelebi, Büyükşehir Belediye Başkan Dayı Mansur Harmandar, ilçe başkanları, İlçe Belediye Başkan adayları ve partililer katıldı.
Törende bir konuşma yapan İl Başkanı Nihat Öztürk, “Bizler Ak Parti olarak halka hizmet Hakka hizmet şiarından yola çıkarak ara vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 31 Mart’ta gerçek hizmet nasıl yapılırmış bunu göreceksiniz. Herkes yaptığını anlatsın. Laf üretmeyi bıraksınlar. Biz bu milletin başını önüne eğecek hiçbir hareketin içerisinde olmadık. Bundan sonra da olmayız. Bu bir yerel seçim genel seçim değildir. Genel seçim havasına sokmaya çalışıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Ak Parti teşkilatları elinden geleni yapacak ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde, ilçe belediyelerinde de 31 Mart’ta devrimini bizler yapacağız. 31 Mart’tan sonra Muğla’ya hizmet devrimi gelecektir” dedi
İl Başkanı Nihat Öztürk’ün ardından kürsüye gelen Muğla Milletvekili Yüksel Özden 30 Mart yerel seçimlerinde tüm belediye başkanlıklarını kazanarak Muğla’yı hizmetle buluşturacaklarını belirtti. Milletvekili Ali Boğa’da yaptığı konuşmada Ak partililerin heyecanlarına ortak olduğunu belirterek, “Bu salondaki enerjimiz beni çok sevindiriyor. Bu enerjimizle 30 Mart akşamına kadar çalışmaya devam edeceğiz. 30 Mart akşamı bayramımızı hep birlikte bu heyecanla kutlayacağız” dedi.
Son olarak kürsüye gelen Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar Muğla’ya hizmet etmek için yola çıktıklarını belirterek, “Bizler Ak partili adaylar olarak Muğla’nın hak ettiği hizmetlere kavuşması için hep birlikte çalışacağız. İlçe adaylarımızla birlikte 30 Mart seçimlerinden zaferle çıkacağız” dedi.
Konuşmaların ardından İlçe Belediye Başkan adayları özgeçmişleri okunarak partililere tanıtıldı. Ak Parti’nin ilçelerde seçime katılacağı adaylar şu isimlerden oluşuyor:
“Bodrum Ali Server Yazgan, Dalaman Beyhan Korkut, Datça Günay Cennet, Fethiye Muhsin Eryılmaz, Kavaklıdere Mehmet Demir, Köyceğiz Kemal Ceylan, Marmaris Ali Doğan Tugay, Menteşe Mestan Yayman, Milas Rüştü Yiğitkaya, Ortaca Çetin Uslu, Seydikemer Yakup Otgöz, Ula Nadi Şenkal, Yatağan Mustafa Toksöz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Servet can gudul 26 Ocak 2014 / 22:19

Devletin Üniversitesi mı yoksa Ak Parti’nin mı?
Mansur hoca fiili rektor olarak universite imkanlarını secime kanalize ediyor iddiaları haklılık mı kazanıyor ? SecilemeZse yeniden rektörlüğünü garanti altına mı aldı?
Sorular cevap bekliyor …