AK Parti Başkan Adayı Toksöz: Seçimi Alacağız

Bu haber 09 Ocak 2014 - 8:18 'de eklendi ve 1.236 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin KOCABIYIK
Yatağan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Makine Mühendisi Mustafa Toksöz, seçim çalışmalarına hız vermeye başladığı görüldü. Bir yıldan bu yana partililerle birlikte köy gezilerini sürdüren Sayın Toksöz şimdide ev gezileri yapıp vatandaşlardan oy istediği görülmekte. Toksöz’ün, her gittiği yerde Yatağan Ak Parti İlçe Başkanlığı yapmış olduğu dönemlerde her kesimin işi ve aşı ile ilgilendiğini çok sayıda da işsiz gençlerimizi iş güç sahibi yaptığını belediye başkanı seçildiğinde de bu tür çalışmaların yapılacağını vurguladığı söyleniyor.
Ak Parti’nin yeni İlçe Başkanı Osman Koç ve İlçe Yönetimi başkan adaylarını yalnız bırakmıyorlar. Yatağan’da iki dönem AKP İlçe Başkanlığı yapmış olduğu süre içinde Ankara’da bakanlık nezdinde olsun Ak Parti Genel Başkanlık nezdinde olsun birçok bürokratla devamlı diyalog içinde olduğunu vurgulayan Yatağan Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Makine Mühendisi Mustafa Toksöz, köy gezilerinde yapmış olduğu konuşmalarında eğer belediye başkanı seçilirse ilçenin çehresini tamamen değiştireceğini il genelinde en çok hizmet getirilen ilçenin yatağan olacağını dile getiriyor.
Sayın Toksöz, yapmış olduğu konuşmalarında ilçenin tanınmış simalardan iş kapasitesi yüksek değişik branşlarda olan meslek kuruluşlarından oluşan arkadaşlarımın belediye meclis üyesi için aday adayı olduklarını kısa süre içinde de kendisi ile çalışabilecek meclis üyesi adaylarının belirleneceğini böylelikle 2014 yılında ilk hamlenin Yatağan İlçesinde olacağını belirtmek isterim.
Son günlerde Ak partinin Yatağan Belediye Başkan Aday Adayı Makine Mühendisi Mustafa Toksöz, ilçede bulunan daire amir ve memurları ile de sohbet toplantıları yaptığı bilgisini aldık. Bu konuda Muğla Ak Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’ünde Sayın Toksöz’e katkı sağlamak için birçok il yöneticisi ile birlikte Yatağan’a geldiği bilgisini aldık. Hatta Sayın Öztürk yapmış olduğu bir konuşmasında ‘Ak Parti adayını belediye başkanı seçerseniz kazanan Ak parti adayı değil Yatağan halkı olacaktır. Çünkü İlçenize çok sayıda yatırım yapıp Yatağan’daki belediye başkanlık seçimini kazanarak Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etmek istiyoruz’ dediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.
Bir taraftan da Mustafa Toksöz’ün eşi olan İnşaat Mühendisi Ümmühan Toksöz’de bayan arkadaşları ile birlikte olup seçim çalışmalarını sürdürdükleri görülüyor. Ayrıca seçim çalışmalarına hız veren Ak Parti Kadın Kolları, Gençlik Kolları da Mustafa Toksöz ile birlikte seçim çalışmalarını, köy gezileri ile de devam ettiriyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.