AK Parti adaylarını tanıttı « Hamle Gazetesi

AK Parti adaylarını tanıttı

Bu haber 31 Mayıs 2018 - 1:25 'de eklendi ve 514 kez görüntülendi.

AK Parti Muğla milletvekili adayları için Menteşe Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar öncesi tanıtım toplantısı düzenlendi.

Muhittin Direk

AK Parti Muğla milletvekili adayları için Menteşe Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar öncesi tanıtım toplantısı düzenlendi. Adaylar, toplantıda projeleri ve seçimlerle ilgili görüşlerini açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimleri için gece gündüz demeden var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Bu dönem Muğla’dan en az 3 milletvekiline ihtiyaçları olduğunu belirten Mete, şunları kaydeti:

“Halkımızın kabul ettiği başkanlık sistemini şimdi yönetme zamanı geldi. Cumhurbaşkanımızı Türkiye’nin ilk başkanı yapacağız. Fakat bizlere yetmez. Mecliste çok milletvekiline ihtiyacımız var. Muğla’dan 7 milletvekili adayımız var. 24 Haziran’ın son anına kadar çalışarak, Ankara’ya Muğla’dan 4-5 milletvekili göndereceğiz.”

Mete, AK Partili kadroların bu süreçte birbirlerine daha iyi kenetlenmesi gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminin ardından 8 ay gibi kısa bir süre sonra yerel yönetim seçimleri yapılacağına işaret eden Mete, “Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sürecinde Muğla olmak üzere öyle bir tablo çizmeliyiz ki kimsenin aklında bir şüphe kalmasın. Bu tablonun ardından Büyükşehiri de alacağız inşallah” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.