Ak Parti adayları görücüye çıktı

Bu haber 27 Nisan 2015 - 23:14 'de eklendi ve 825 kez görüntülendi.

akpartiiiiiiiiiiiAK Parti Muğla Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını Kavaklıdere ve Yatağan ilçelerinde gerçekleştirdiler.

Hüseyin Kocabıyık

AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer ve Yelda Erol Gökcan, 7 Haziran Genel Seçimleri’ne hız kesmeden devam ediyor. Adaylar, Muğla’nın Kavaklıdere ve Yatağan ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunarak, parti teşkilatlarıyla bir araya geldiler. Yatağan seçim bürosunun açılışına gelen AKP Milletvekili Adayları seçim bürosundaki Başbakan ve kendilerinin dev posterlerini görünce Yatağan AKP İlçe Başkanı Ali Tekin’e bu tür başarılarından dolayı tebrik ettiler.

Adaylar, ilk olarak sabah saatlerinde Kavaklıdere muhtarları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular. Daha sonra Kavaklıdere Kaymakamı, Belediye Başkanı, Şoförler Odası Esnaf ve Kefalet Odası, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, Ziraat Odası ve pazar esnafını ziyaret ettiler.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayları, Kavaklıdere ki ziyaretlerinin ardından Yatağan İlçesi’ne gittiler. Burada, Yatağan İlçe Kaymakamı, Devlet Hastanesi Başhekimi ile hasta ve hasta yakınları ziyaretlerinin ardından, bazı STK’ları ziyaret ederek AK Parti Yatağan Seçim Bürosu’nun açılışını yaptılar. Kalabalık bir grubun izlediği seçim bürosunun açılışında AKP İlçe Başkanı Ali Tekin büyük gayretler gösterip seçim büronsun içine tahmin edilenden fazla ücret ödeyip Başbakan Ahmet Davutoğlu ve AK Parti Milletvekili adaylarının dev posterlerini astırması şimdiye kadar Muğla’nın hiçbir ilçesinde böylesine bir güzellik gösterilmemişti diye konuşmalar oldu.

Milletvekili adayı Hasan Özyer’e AK Parti seçmeninin haricinde eski Anavatan partililer tarafından da büyük bir ilgi gösterildi. Açılışta bir konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, 7 Haziran seçimlerinde, Muğla’dan birinci parti çıkacaklarını ve buna yürekten inandığını belirterek şunları kaydetti:

“8 Haziran’da, Muğla’da bir rüzgar esecek ve bizler bu rüzgarı fırtınaya çevireceğiz. Ben bu ışığı Muğlalımda görüyorum. Allah’ın izniyle beni, gızınızı Meclis’e gönderdiğinizde, ben parti rozetimi bir kenara koyup milletvekili rozetimi takıp kadınlarımın, kardeşlerimin, Yatağan’ımın ve tüm Muğla’mın vekili olacağım. Her zaman dediğim gibi birlik ve dirlik şart. Bizler bir bedeniz. Güneşin, 8 Haziran sabahı Yatağan’ımızdan, Muğla’mızdan doğmasına vesile olalım. Buda sizlerin, bu bacınıza olan güveniyle ve desteğiyle olacak. Durmak yok. Hedef yeni Türkiye hedef yeni Muğla. Bize her yer Muğla, bize her yer Yatağan. Yürekten destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.”

Öte yandan AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci ve Yatağan İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer ve Yelda Erol Gökcan birer konuşma yapıp partililer tarafından alkışlandılar. Partililer ve Yatağan muhtarları ile akşam yemeğindeki Hür Tur Restoranda bir araya geldiler. Muhtarların katılımının oldukça yoğun olduğu yemekte konuşan Milletvekili Adayı Hasan Özyer; “Muhtarlarımız demokrasimizin mihenk taşıdır. Bende bir muhtar kızıyım. Sizlerin desteği ile Muğla’dan bir tane kadını meclise göndereceğiz. Siz birbirinden kıymetli muhtarlarımın gözlerindeki bu ışığı ben yüreğimde hissediyorum. Ankara’da açık bir kapınız, bir bacınız olacak. Çıkmış olduğumuz bu kutlu dava yolunda Allah yolumuzu açık etisin” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.