Ak Parti 2015 seçimlerine start verdi

Bu haber 22 Ağustos 2014 - 0:34 'de eklendi ve 845 kez görüntülendi.

akp2015akp2015Ak Parti Menteşe İlçe Danışma Kurulu toplantısı Muğla Öğretmenevi’nde gerçekleşti.

Cem Durna

Ak Parti Menteşe İlçe Danışma Kurulu Ağustos ayı toplantısı nedeniyle Öğretmenevinde bir araya geldi. Toplantıya İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, Kadın Kolları, Gençlik Kolları üyeleri ilk çok sayıda partili katıldı.

Danışma kurulunun toplantısında divan başkanlığını yapan Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Şadi Pirci, CHP belediyesi ile yapılamayan her işin sonunda Ak Parti özlemine ihtiyaç duyulacağını belirtti. Belediyeciliği Muğla’da kendilerinin öğreteceğini ifade eden Pirci, “Biz inanıyoruz ki İstanbul’da, Ankara’da ve birçok yerde belediyecilik nasıl yapılırmış onu öğrettik inşallah Muğla’da da öğreteceğiz. Söylemiştik kendilerine beceremeyecekler çünkü siyaset yapıyorlar. Binlerce insana iş sözü verdiler. Sırf bu insanların duygularını sömürerek seçimleri aldılar. Biz inanıyoruz ki zaman içerisinde o yapamadıkları işleri ve beceriksizliklerini herkes görecek” dedi.

Daha sonra konuşan Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal, göreve geldikten sonra ilk seçimde yüzde beş oranında oy artışı sağladıklarını söyledi. 2015’te yapılacak olan Genel seçim çalışmalarına start verdiklerini anlatan Ünal, “2015 milletvekili seçim çalışmalarına bu günden itibaren ekibimle başlıyoruz. Allah’ın izniyle 2015 seçimlerinde Ak Parti Muğla genelinde tarihinin en yüksek oyunu almasını sağlayacağımıza inancımız sonsuzdur. Muğla’da tarih yazdıracağız” dedi.

Konuşmaların arından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.