Ahu Tuğba’nın gözyaşları

Bu haber 26 Eylül 2013 - 23:21 'de eklendi ve 1.004 kez görüntülendi.

ahutuglaİzmir’de bir süredir tedavi gören ünlü sinema oyuncusu Ahu Tuğba, yaşadığı hastalık sürecini gözyaşları içerisinde anlattı.

Tedavi gördükten sonra Muğla’nın Bodrum ilçesinde dinlenmeye çekilen ünlü oyuncu Ahu Tuba, Bodrum’un ünlü mekanlarında objektiflere takıldı. Neşesinin yerinde olduğu görülen Tuğba, gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Kanser olmadığını söyleyen Tuğba, tedavi sürecini anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Ameliyat kararı öncesi vasiyetini de yazdığını açıklayan Ahu Tuğba hastalığını tüm açıklığıyla anlattı.

Ünlü oyuncu ameliyat öncesinde vasiyetini yazdırdığını ifade ederek, “Saat 03.30’da İzmir’deki hastaneden İstanbul’daki hastaneye sevk oluyordum. Kızımın ameliyat olacağımdan haberi yoktu ve ‘22.45 uçağı ile anne Bodrum’a geliyorum’ dedi. Ben kızıma ameliyat olacağımı söylemedim. ‘Bodrum’da evde uyuyorum’ dedim. Anestezi yasak olduğu için vasiyetnamemi yazdım. Her şeye hazır olarak ameliyat olmak için evet onayını verdim. Tam İstanbul’a sevk edilirken kızım Bodrum’a geldi. Beni Bodrum’da zannediyordu. Bir oteldeyim dedim. Ben İzmir’den İstanbul’a giderken yolumu İzmir’den Bodrum’a çevirdim. Hayatımda ilk kez kızıma yalan söyledim. Fakat ameliyat olmamı kızım engelledi. Sonra çok şanslıyım ki Bodrum Devlet Hastanesi’nde göğüs uzmanı olan Murat Karamustafaoğlu ameliyata gerek olmadığını söyledi” dedi.

Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Ahu Tuba, şunları söyledi: “Şu anda sağlık durumum iyi. İlaçlarla tedavime devam ediyorum. Kanser çıkmadım. Kanser olmadığıma çok mutluyum. O gün gitseydim ameliyata girseydim ne olduğunu anlayamayacaktım. Hastalığım zaten 2011’den beri var. Şimdi ciğerimde kist var, baloncuklar var, onların tedavisini görülüyorum”.

Gözyaşları içerisinde hastanede geçirdiği günleri de anlatan Tuğba, “Bir daha o günlere dönmek istemiyorum hayat hakikaten çok kısa. Herkes mutlu olsun hastanede yatınca anlıyorsun hayatın ne kadar kısa olduğunu. Göz açıp kapayıncaya kadar gecen bir zaman var hayatta. Allah kimseye hastalık yüzü vermesin” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.