Ahmet Çevikkol CHP’den Milas Belediye Başkan Aday Adayı

Bu haber 22 Ekim 2018 - 0:36 'de eklendi ve 1.010 kez görüntülendi.

İstanbul ve Milas’ta uzun yılar siyasetin içinde bulunan Ahmet Çevikkol CHP’den Milas Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Hüseyin Kocabıyık

İstanbul ve Milas’ta uzun yılar siyasetin içinde bulunan Ahmet Çevikkol CHP’den Milas Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Milas Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Çevikkol yaptığı açıklamada, “İstanbul ve Milas’ta uzun yılar siyasetin içinde bulundum, aynı zamanda çok sayıda demokratik kitle örgütlerinde yöneticilik yaptım. Milas’ta uzun zamandır köylülerle iç içe olup seçmenden oy istedim. Milas’ta belediye başkanı seçildiğimde ilçenin çehresini değiştireceğim”dedi.

Ahmet Çevikkol Kimdir?

2 Ağustos 1959 doğumlu olan Çevikkol ilk, orta ve lise öğrenimini Milas’ta tamamladı. 1çocuk babası olan Ahmet Çevikkol Ersu Şirketler grubu, Teksan Jenaratör San, İlk Umut, Difen ve Doruk Dersanelerinde yöneticilik yaptı. 1990 -1994 yılları arasında SHP Kadıköy Belediye Başkanı Cengiz Özyalçın’nın danışmanlığını yaptı. CHP İstanbul İl delegelşiği, CHP Kadıköy ilçe yönetim kurulu üyeliği, CHP Kadıköy Belediyesi Meclis Üyeliği(1999-2004), CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.