Ağabeyi ile aynı kaderi paylaştı

Bu haber 20 Şubat 2013 - 8:43 'de eklendi ve 1.377 kez görüntülendi.

abisiyleaynikaderipaylasti1235Bodrum Fotoğraf Kulübü kurucusu profesyonel fotoğrafçı Ayşegül Kaygun Bardak, hayatını kaybetti.
Haber Merkezi
Profesyonel olarak fotoğraf sanatçısı olan Ayşegül Kaygun Bardak 2 yıl önce kapıldığı kanser hastalığına yenik düşerek, bugün hayata gözlerini yumdu. Yaklaşık 1,5 yıldır İstanbul Florece Nightingele hastanesinde tedavi gören ve kanserle mücadele eden fotoğrafçı kapıldığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. 53 yaşındaki sanatçı 6 yıl Avusturya’da yaşayan Avusturya’da açtığı sergilerin ardından Bodrum’a yerleşen Kaygun Bodrum’da tanıştığı Bitez Belediyesinde İmar Müdürü olarak görev yapan Mimarlar Odası eski Başkanı Bülent Bardak ile evlendi. Daha sonra Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFAD) kuruluğunu üslendi. Bodrum’da ve çeşitli il ve ilçelerde de bir çok fotoğraf serisi açan Kaygun 2011yılında kapıldığı kanserle 2 yıl boyunca mücadele etti. Hastalığa yenik düşen Kaygun bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
AĞABEYİ İLE AYNI KADERİ PAYLAŞTI
Kaygun’un Abisi ise 1992 yılında kanserden ölmüştü. Ünlü bir fotoğrafçı olan Şahin Kaygun’un da kardeşi olan Ayşegül Kaygun, ise abisi ile aynı kaderi paylaştı. 2 çocuk annesi olan Kaygun’un cenazesinin Çarşamba günü Bodrum’a getirileceği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.