Afrin şehitleri için lokma

Bu haber 17 Şubat 2018 - 1:13 'de eklendi ve 553 kez görüntülendi.

Muğla Galatasaray Taraftarlar Derneği Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen askerler için lokma döktürdü. Dernek Başkanı Erol Kapiz “Türk Silahlı Kuvvetleri, terörle mücadele için Zeytin Dalı adlı operasyonlarını devam ettiriyor. Bu mücadeleyi hep birlikte tanık oluyoruz. Bu mücadelede, ne yazık ki şehitler veriyoruz. Şanlı ordumuzun verdiği bu mücadelede, Türk ulusunun tüm fertleri tek yürektir, beraberdir” dedi.

Muhittin Direk

Muğla Galatasaray Taraftarlar Derneği , Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de başlattığı Zeytin Dalı’ Harekatı’nda şehit düşen askerler için lokma döktürdü. Kurşunlu Camiinde yapılan lokma hayrına Muğla Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Erol Kapiz, Muğla Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Dernek Başkanı Erol Kapiz  “Türk Silahlı Kuvvetleri, terörle mücadele için Zeytin Dalı adlı operasyonlarını devam ettiriyor. Bu mücadeleyi hep birlikte tanık oluyoruz. Bu mücadelede, ne yazık ki şehitler veriyoruz. Şanlı ordumuzun verdiği bu mücadelede, Türk ulusunun tüm fertleri tek yürektir, beraberdir. Şehitlerimizin bugün burada ruhlarına hediye olsun ve rahmet dileme adına lokma dağıtımı gerçekleştirdik. Şehitlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dilerim. Tüm gazilerimize şifa dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.