ADD’de görev dağılımı « Hamle Gazetesi

ADD’de görev dağılımı

Bu haber 19 Ocak 2018 - 1:09 'de eklendi ve 734 kez görüntülendi.

Muğla’nın Milas ilçesinde geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulunu gerçekleştiren Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD), genel kurul sonrası oluşan yeni yönetimi ilk toplantısını yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi.

Saygı duruşu ile başlayan görev dağılımı toplantısı sonrasında, ADD Milas Şubesi’nin 90’lı yıllarda yurt genelindeki kurulan 17’nci şube olduğu belirtilerek, köklü bir derneğin geçmişten günümüze topluma bir şeyler vermeye çalıştığı belirtildi.
Kongrede en fazla oyu alan ve yeni yönetimin ortak kararıyla ADD Milas Şubesi Başkanlığı’na seçilen Gülçin Erşen, oylama sonrasında kısa bir açıklama yaptı.
Erşen, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “Atatürkçü, yüreğinde vatan sevgisi taşıyan, cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkan herkesi, hangi siyasi görüşte olursa olsun dil, din, ırk, mezhep ayrılığı gözetmeksizin deneğimiz çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz. Tüm siyasi partilere eşit mesafede olup, hem siyasi partilerle hem de ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları, oda ve derneklerle, ilkelerimiz doğrultusunda ve toplum yararına birlikte çalışmaya hazırız. ADD olarak kırmızı çizgilerimiz belli ve bu doğrultuda toplumun bütün kesimleriyle işbirliği içerisinde hareket edeceğiz” dedi.
Yapılan ilk toplantı sonrasında görev dağılımı da şu şekilde belirlendi: Gülçin Erşen (Başkan), Galip Alper (Başkan Yardımcısı), Faik Baklan (Sayman), Aslı Küçük (Yazman-Sekretarya), Hülya Özbek (Üye), Ahmet Kaya (Üye) ve Hilmi Karaoğlan (Üye). (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.