Acar’dan “Tema Park” müjdesi

Bu haber 30 Nisan 2013 - 10:08 'de eklendi ve 974 kez görüntülendi.

acardantemapark12131313Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, kendisini ziyarete gelen ilk okul öğrencilerine ’Tema Park’ müjdesi verdi.
Haber Merkezi
Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, kendisini ziyarete gelen ilk okul öğrencilerine ’Tema Park’ müjdesi verdi. Atatürk İlk Okulu 4. sınıf öğrencileri, Sosyal Bilgiler Dersi’nde öğrendikleri konuları pekiştirmek amacıyla Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı ziyaret etti. 4 C şubesinin 40’a yakın öğrencisi Başkan Acar’a “Belediyenin görevleri ve başarılı olmanın sırları” gibi sorular yöneltti. Başkan Ali Acar’ın içtenlikle verdiği cevapları not alan öğrenciler son olarak belediyenin kendileriyle ilgili bir projesi olup olmadığını da sordu.
Bu soru üzerine Başkan Ali Acar, “Marmaris’te bir çok yenilik yaptık. Sizi müjde olabilecek olan projemizi, belki kısa bir süre sonra gerçekleştirebileceğiz. Çocuklarınızın hep arzusu olduğunu bildiğim bir tema park yapacağız. Bu tema park, özellikle çocukların ve her yaş grubunun eğleneceği, çarpışan arabaların, dönme dolapların olduğu bir parkı çok kısa bir sürede faaliyete geçirmek istiyoruz. Onun dışında tabi iyileştirme çalışmalarımıza yollar, kaldırımlar ve parklarda devam ediyoruz. Kültür ve Sanat Evi’ni yaptık, oradan bine yakın kursiyer faydalanıyor. Küçük bir tiyatro salonu yaptık, pazar yerinin üst katında. Yaklaşık 15 gün içinde orayı açmış olacağız. Bütün Marmaris Halkı, okullar ve dernekler etkinliklerinde bu salonu kullanabilecekler. Hizmet bitmez, sürekli yenilik şart” dedi.
Öğrencilerin “başarınızın sırrı nedir” sorusuna ise Başkan Acar, ” Öncelikle beni başarılı bulduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Benim için başarının sırrı öncelikle işini sevmek, herkese eşit ve adil davranmak. Haklının, mağdurun yanında yer aldıktan sonra başarılı olursunuz ve insanların takdirini kazanırsınız” diye konuştu .

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.